Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Наші спонсори

Пропозиція про співробітництво для спонсорів

 

ТОВ «Стальконструкція» - генеральний спонсор

Репутація про якісне виконання будівельно-монтажних робіт підтверджена такими серйозними замовниками, як: Південна залізниця, спорткомплекс «Металіст», завод ВАТ «Балцем», ТОВ «Вовчанський м'ясокомбінат», ТОВ « Полтавським гірничо-збагачувальним комбінатом та іншими.

АТ "Альпсервіс"

 Акціонерне товариство «Альпсервіс» є ремонтно-будівельною компанією, що працює в галузі ремонту висотних споруд із застосуванням методів промислового альпінізму та працює на ринку України понад 16 років.

Видавництво «Золоті сторінки»

За 15 років виробничої діяльності видавництво «Золоті сторінки» (м. Харків) зарекомендувало себе як одне з провідних на ринку видавничих та поліграфічних послуг у місті Харкові та області. Поліграфічну продукцію, підготовлену видавництвом, вирізняють оригінальні дизайнерські рішення та висока якість поліграфічного виконання.

Група компаній "АРКО"

Група компаній "АРКО" з 1994 року працює в галузі продажу та сервісного обслуговування торговельного обладнання та обладнання для громадського харчування, комплексного оснащення об'єктів торгівлі та громадського харчування.

Група компаній Аптека-95

Група компаній Аптека-95 заснована у 1995 році і з того часу пройшла шлях від невеликої оптової фірми з реалізації медикаментів до однієї з найбільших комерційних організацій України, займається комплексним обслуговуванням підприємств та організацій фармацевтичної та медичної промисловостей.

Екіпірувальний центр "ЕКСТрім"

Ми пропонуємо Вам найповніший асортимент товарів для туризму, альпінізму, спелеології, гірських лиж, сноуборду та активного відпочинку на природі. Найкращі світові бренди за найкращими цінами, а вибір Ви зробите самі, якось побувавши у нас. Впевнені - Вам у нас сподобається.

СК "ЛЕММА"

«Страхова компанія «ЛЕММА» заснована у 1994 році у Харкові та є однією з найбільших страхових компаній України. Компанія одна з небагатьох має найвищий міжнародний рейтинг міжнародного агентства А.М. Best. З 2002 року СК «ЛЕМА» активно працює на міжнародних ринках.

Фірма "Діти"

ТОВ фірма "Діти" заснована 1993 р.
Спеціалізується на продажу офісного обладнання, такого, як ламінатори, палітурники, різаки, знищувачі документів та будь-які витратні матеріали до них. А також поліграфія будь-якої складності та кольоровий друк на металі.

ОСТАННІ НОВИНИ

10/11/2023
Любов Сухарєва - 75!

З 75-річчям вітаємо нашу Вельмишановну Сухарєву Любов Миколаєвну! 

Бажаємо здоров'я, достатку, миру і добра!!!

Віремо, що доживемо до Перемоги, зберемося всі Харківському клубі альпіністів, як і раніше, будемо спілкуватися, згадувати буремні часи та обговорювати плани на майбутнє!

05/11/2023
Інтерв'ю Геннадія Копейки для Montagna.tv

Геннадій Копейка надав Інтерв'ю для найпопулярнішого серед італійських альпіністів інтернет-ресурсу Montagna.tv - про війну в Україні, про українських альпіністів до війни та загибелі на фронті, про Федерацію, про альпінізм...

Віч-на-віч з Геннадієм Копейка, легендою українського альпінізму

Великі сходження в Гімалаї, експедиції в радянський час. І, перш за все, те, що сьогодні роблять альпіністи охопленої війною України.

Дебора Біоназ, 25 жовтня 2023р.

29/10/2023
Нас покинула легенда харківського альпінізму Галина Свентицька.

25 жовтня 2023 року на 92-му році життя пішла від нас легендарна харківська альпіністка Галина Костянтинівна Свентицька.

Галина Свентицька володар унікальних звань «Почесний майстер спорту» та «Почесний рятівник». Лікар за фахом та єдина жінка – володар жетону «Рятувальний загін». Вона пройшла серйозні маршрути 5-6 категорії трудності!

Видатна спортсменка, досвідчений інструктор, незмінний лікар альпзаходів, яка надала кваліфіковану допомогу і врятувала життя багатьох альпіністів. Довгий час очолювала Раду ветеранів Харківського клубу альпіністів.

16/10/2023
Харків'яни - призери чемпіонату України.

 

12-15 жовтня 2023р. на скельному масиві біля смт.Буки Черкаської області проходив Чемпіонат України з альпінізму (дисципліна - техніка альпінізму).

Вітаємо харківських альпіністів Альберта Лобанова та Микиту Мироненко, які стали срібними призерами чемпіонату.

17/08/2023
Харківська команда прийняла участь на Чемпіонаті України зі скайранінгу!

11-13 серпня 2023 року відбувся перший Чемпіонат України зі скайранінгу!
Збірна команда Харківської області прийняла участь в цих змаганнях. Анатолій Новак зайняв 4 місце на дистанції «SKY»! Вітаємо!!!
Перший чемпіонат України включав 2 види трас:
"Вертикальний кілометр" — забіг з набором висоти 1000 м з середньою крутизною не менше 20% (тобто довжиною не більше 5 км)
"Sky" — забіг горами зі значним набором висоти та складними ділянками; круті схили, розсипи каміння, скельні гребені (не вище 2 категорії складності). На деяких ділянках був дюльфер, та перила.