Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Наші спонсори

Пропозиція про співробітництво для спонсорів

 

ТОВ «Стальконструкція» - генеральний спонсор

Репутація про якісне виконання будівельно-монтажних робіт підтверджена такими серйозними замовниками, як: Південна залізниця, спорткомплекс «Металіст», завод ВАТ «Балцем», ТОВ «Вовчанський м'ясокомбінат», ТОВ « Полтавським гірничо-збагачувальним комбінатом та іншими.

АТ "Альпсервіс"

 Акціонерне товариство «Альпсервіс» є ремонтно-будівельною компанією, що працює в галузі ремонту висотних споруд із застосуванням методів промислового альпінізму та працює на ринку України понад 16 років.

Видавництво «Золоті сторінки»

За 15 років виробничої діяльності видавництво «Золоті сторінки» (м. Харків) зарекомендувало себе як одне з провідних на ринку видавничих та поліграфічних послуг у місті Харкові та області. Поліграфічну продукцію, підготовлену видавництвом, вирізняють оригінальні дизайнерські рішення та висока якість поліграфічного виконання.

Група компаній "АРКО"

Група компаній "АРКО" з 1994 року працює в галузі продажу та сервісного обслуговування торговельного обладнання та обладнання для громадського харчування, комплексного оснащення об'єктів торгівлі та громадського харчування.

Група компаній Аптека-95

Група компаній Аптека-95 заснована у 1995 році і з того часу пройшла шлях від невеликої оптової фірми з реалізації медикаментів до однієї з найбільших комерційних організацій України, займається комплексним обслуговуванням підприємств та організацій фармацевтичної та медичної промисловостей.

Екіпірувальний центр "ЕКСТрім"

Ми пропонуємо Вам найповніший асортимент товарів для туризму, альпінізму, спелеології, гірських лиж, сноуборду та активного відпочинку на природі. Найкращі світові бренди за найкращими цінами, а вибір Ви зробите самі, якось побувавши у нас. Впевнені - Вам у нас сподобається.

СК "ЛЕММА"

«Страхова компанія «ЛЕММА» заснована у 1994 році у Харкові та є однією з найбільших страхових компаній України. Компанія одна з небагатьох має найвищий міжнародний рейтинг міжнародного агентства А.М. Best. З 2002 року СК «ЛЕМА» активно працює на міжнародних ринках.

Фірма "Діти"

ТОВ фірма "Діти" заснована 1993 р.
Спеціалізується на продажу офісного обладнання, такого, як ламінатори, палітурники, різаки, знищувачі документів та будь-які витратні матеріали до них. А також поліграфія будь-якої складності та кольоровий друк на металі.

ОСТАННІ НОВИНИ

22/05/2024
Помер ветеран харьківского альпінізму Ігор Рудерман

21 травня 2024 року помер ветеран харківського альпінізму Рудерман Ігор Львович (1937–2024).

КМС з альпінізму, інструктор-методист 1-ї категорії, володар жетону «Рятувальний загін» (№ 1258). З 1995 р. проживав у Бохумі (Німеччина).

Ігор Львович закінчив ХПІ, інженер-конструктор, кандидат технічних наук. Був членом бюро альпсекції Харківської облради ДСТ «Авангард», членом бюро Федерації альпінізму Харкова, тренером міської школи інструкторів з 1968 до 1971 року. Майже щосезонно з 1965 по 1990 рік брав участь у рятувальних роботах.

15/05/2024
Харків'яни на молодіжному чемпіонаті Украйни зі скелелазіння

З 9 по 14 травня в м. Київ відбувся молодіжний чемпіонат Украйни зі скелелазіння (швидкість, болдеринг, трудність, двоборство). Збірна команда Харківської області прийняля участь в цих змаганнях.

Харкiвськi спортсмени попри все показали гідні результати та зайняли 15 призових місць в цих змаганнях: 

23/04/2024
Харківські альпіністи змагалися на Кубку України

18-21 квітня у місті Одеса відбулися змагання Кубку України з техніки альпінізму! 

Раніше цей етап Кубку в квітні ми традиційно проводили на скеледромі «Вертикаль» та він був присвячений пам’яті Ігоря Свєргуна, але з 2022 року з причини військових дій проведення змагань в Харкові було заборонено.

В цьому році Харківський облспорткомітет зміг відрядити збірну команду Харківської області під керівництвом Євгена Тимко в складі 3-х зв’язок, які зайняли в змаганнях 3,5 і 6 місця. Та за сумою балів Харківська область набрала найвищу кількість балів.

24/02/2024
90-річний Ювілей Юрія Михайловича Мацевитого!!!

90 років виповнюється 24 лютого 2024 року Мацевитому Юрію Михайловичу – Майстру спорту з альпінізму, Заслуженому тренеру України, інструктору-методисту 1-ї категорії, Чемпіону України.
Вітаємо Юрія Михайловича! Бажаємо здоров'я та очікуємо дуже цінних для нашого клубу спогадів у майбутній книзі про харківських альпіністів.!
На початку 1960-х років Юрій Михайлович очолював секцію альпінізму ХПІ, з 1958 по 1973 рік – обласну секцію ДЗГ «Буревісник», з 2003 по 2007 рік – Президент Харківської обласної Федерації альпінізму та скелелазіння.

16/01/2024
Запрошуємо сплатити членські внески на 2024 рік!

Відкривається сплата поточних членських внесків на 2024 у ГО «ФAiC України» та Відокремлений підрозділ у «ФAiC України» у Харківській області (умовно - ФАСХО).

Згідно Положення про членські внески, оплату треба зробити до кінця лютого. Якщо це не буде зроблено, після 10 березня можуть бути обмеження до участі у всеукраїнських змаганнях.

Внесок у ГО «ФAiC України» складає 250 грн дорослі, 100 грн - діти, для нових людей - разовий вступний внесок у ГО «ФAiC України» (200 грн); внесок в ФАСХО (ХОКА) – базова ставка – 200 грн.