Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Наші спонсори

Пропозиція про співробітництво для спонсорів

 

ТОВ «Стальконструкція» - генеральний спонсор

Репутація про якісне виконання будівельно-монтажних робіт підтверджена такими серйозними замовниками, як: Південна залізниця, спорткомплекс «Металіст», завод ВАТ «Балцем», ТОВ «Вовчанський м'ясокомбінат», ТОВ « Полтавським гірничо-збагачувальним комбінатом та іншими.

АТ "Альпсервіс"

 Акціонерне товариство «Альпсервіс» є ремонтно-будівельною компанією, що працює в галузі ремонту висотних споруд із застосуванням методів промислового альпінізму та працює на ринку України понад 16 років.

Видавництво «Золоті сторінки»

За 15 років виробничої діяльності видавництво «Золоті сторінки» (м. Харків) зарекомендувало себе як одне з провідних на ринку видавничих та поліграфічних послуг у місті Харкові та області. Поліграфічну продукцію, підготовлену видавництвом, вирізняють оригінальні дизайнерські рішення та висока якість поліграфічного виконання.

Група компаній "АРКО"

Група компаній "АРКО" з 1994 року працює в галузі продажу та сервісного обслуговування торговельного обладнання та обладнання для громадського харчування, комплексного оснащення об'єктів торгівлі та громадського харчування.

Група компаній Аптека-95

Група компаній Аптека-95 заснована у 1995 році і з того часу пройшла шлях від невеликої оптової фірми з реалізації медикаментів до однієї з найбільших комерційних організацій України, займається комплексним обслуговуванням підприємств та організацій фармацевтичної та медичної промисловостей.

Екіпірувальний центр "ЕКСТрім"

Ми пропонуємо Вам найповніший асортимент товарів для туризму, альпінізму, спелеології, гірських лиж, сноуборду та активного відпочинку на природі. Найкращі світові бренди за найкращими цінами, а вибір Ви зробите самі, якось побувавши у нас. Впевнені - Вам у нас сподобається.

СК "ЛЕММА"

«Страхова компанія «ЛЕММА» заснована у 1994 році у Харкові та є однією з найбільших страхових компаній України. Компанія одна з небагатьох має найвищий міжнародний рейтинг міжнародного агентства А.М. Best. З 2002 року СК «ЛЕМА» активно працює на міжнародних ринках.

Фірма "Діти"

ТОВ фірма "Діти" заснована 1993 р.
Спеціалізується на продажу офісного обладнання, такого, як ламінатори, палітурники, різаки, знищувачі документів та будь-які витратні матеріали до них. А також поліграфія будь-якої складності та кольоровий друк на металі.

ОСТАННІ НОВИНИ

24/02/2024
90-річний Ювілей Юрія Михайловича Мацевитого!!!

90 років виповнюється 24 лютого 2024 року Мацевитому Юрію Михайловичу – Майстру спорту з альпінізму, Заслуженому тренеру України, інструктору-методисту 1-ї категорії, Чемпіону України.
Вітаємо Юрія Михайловича! Бажаємо здоров'я та очікуємо дуже цінних для нашого клубу спогадів у майбутній книзі про харківських альпіністів.!
На початку 1960-х років Юрій Михайлович очолював секцію альпінізму ХПІ, з 1958 по 1973 рік – обласну секцію ДЗГ «Буревісник», з 2003 по 2007 рік – Президент Харківської обласної Федерації альпінізму та скелелазіння.

16/01/2024
Запрошуємо сплатити членські внески на 2024 рік!

Відкривається сплата поточних членських внесків на 2024 у ГО «ФAiC України» та Відокремлений підрозділ у «ФAiC України» у Харківській області (умовно - ФАСХО).

Згідно Положення про членські внески, оплату треба зробити до кінця лютого. Якщо це не буде зроблено, після 10 березня можуть бути обмеження до участі у всеукраїнських змаганнях.

Внесок у ГО «ФAiC України» складає 250 грн дорослі, 100 грн - діти, для нових людей - разовий вступний внесок у ГО «ФAiC України» (200 грн); внесок в ФАСХО (ХОКА) – базова ставка – 200 грн.

01/01/2024
Вітаємо з Новим 2024 роком!

Альпіністів та скелелазів, мандрівників та тих, хто мріє подорожувати, вітаємо з Новим роком!
Нехай Новий рік принесе нам Перемогу та повернення до мирного життя! Нехай у нас знову буде багато цікавих подій, змагань, заходів, мандрівок! Нових яскравих вражень!
За два роки війни ми втратили багато наших друзів, котрі загинули на фронті, захищаючи Батьківщину! Багато друзів залишили нас внаслідок бомбардувань та обстрілів, від хвороб та стресу. Ми їх пам'ятатимемо завжди!

Зараз, як і рагіше, ми працюємо для спортсменів: скелелазів, альпіністів класичних, скі-альпіністів, скайрайнерів і льодолазів. Ми відряджаємо на змагання, оформлюємо спортивні розряди, за необхідністю надаємо інші послуги. Хто бажає брати участь в змаганнях, повинен оплатити членські внески за 2024 рік в ФАіС України та ФАіС Харківської області. Хто зараз не змагається, може це зробити за бажанням. Більше про внески тут- alpclub.com.ua/card

30/11/2023
Помер ветеран альпінізму Володимир Рибченко.

Повідомляємо про чергову втрату в лавах нашої спільноти альпіністів. 5 жовтня 2023 року  пішов із життя наш товариш, людина надзвичайної скромності, доброти та турботи – Рибченко Володимир Дмитрович (1954-2023). Майстер спорту, призер чемпіонатів СРСР з альпінізму.
Ми з ним пройшли багато вершин, але особливо запам'яталося першопроходження на пік Одеса (4810м) на Памірі – стіна з перепадом 1300м, середньою крутістю 83 градуси, де 4 ночі ми ночували в гамаках. Також у нього призовий маршрут на Хан-Тенгрі. Він приймав участь в рятувальних роботах під час землетрусу в Спітаку.

10/11/2023
Любов Сухарєва - 75!

З 75-річчям вітаємо нашу Вельмишановну Сухарєву Любов Миколаєвну! 

Бажаємо здоров'я, достатку, миру і добра!!!

Віремо, що доживемо до Перемоги, зберемося всі Харківському клубі альпіністів, як і раніше, будемо спілкуватися, згадувати буремні часи та обговорювати плани на майбутнє!