Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Відеогалерея - "Скелелазіння"

17/05/2019
Ранковий гість на суспільному телебаченні UA:ХАРКІВ

В ранковому ефірі суспільного телебачення UA:ХАРКІВ Геннадій Копейка розповів про спортивні заходи, які проводить Харківська обласна федерація альпінізму та скелелазіння в найближчий час.

13/01/2016
Дитяча телепередача про скелелазіння.

Забавна дитяча передача про скелелазіння та змагання Кубка України серед дітей, який проходив у листопаді 2015 року в Харкові на скеледромі ХАІ..  

14/06/2013
Відкриття скеледрому "La Scala" у Дніпропетровську.

7 червня 2013 року у Дніпропетровську було відкрито новий скеледром із повноцінною еталонною трасою на швидкість. Тут було проведено змагання Чемпіонату України -2013 зі скелелазіння (трудність, швидкість).

13/05/2013
Будівництво скеледрому у Харкові

Будівництво харківського скеледрому наближається до завершальної стадії. Офіційне відкриття скеледрому намічено на День міста – 23 серпня, але ми сподіваємося, що експлуатація стенду у тренувальному режимі розпочнеться набагато раніше.

15/06/2011
Відеоролик Чемпіонату Європи 2010.

Презентаційний відеоролик Чемпіонату Європи зі скелелазіння 2010 року чудово демонструє всю привабливість, видовищність та перспективність цього виду спорту.

14/06/2011
Скелелазний фестиваль "Space Cup - 2010"

Щорічний Міжнародний скелелазний фестиваль Space Cup, який проводиться на скеледромі спорткомплексу ХАІ, став уже доброю традицією.

У 2010 році він проходив у рамках святкування 80-річчя одного з найдавніших ВНЗ Харкова – Національного аерокосмічного університету ім. Н.Є. Жуковського (ХАІ).

До вашої уваги пропонується відеоролик про цю подію.

08/07/2010
Анонс фільму про скелелазіння за участю О.Остапенко

ART-WAY Production & Євген Садовський представляють анонс майбутнього масштабного відео-фільму про скелелазіння.

Представлений відеоролик - це результат першого етапу зйомок у Криму, а ще чекає робота в Європі, яка потребує суттєвих матеріальних витрат. Від Вашої участі та допомоги залежить майбутній результат.

Основна героїня фільму - МСМК Олена Остапенко.

ОСТАННІ НОВИНИ

15/05/2024
Харків'яни на молодіжному чемпіонаті Украйни зі скелелазіння

З 9 по 14 травня в м. Київ відбувся молодіжний чемпіонат Украйни зі скелелазіння (швидкість, болдеринг, трудність, двоборство). Збірна команда Харківської області прийняля участь в цих змаганнях.

Харкiвськi спортсмени попри все показали гідні результати та зайняли 15 призових місць в цих змаганнях: 

23/04/2024
Харківські альпіністи змагалися на Кубку України

18-21 квітня у місті Одеса відбулися змагання Кубку України з техніки альпінізму! 

Раніше цей етап Кубку в квітні ми традиційно проводили на скеледромі «Вертикаль» та він був присвячений пам’яті Ігоря Свєргуна, але з 2022 року з причини військових дій проведення змагань в Харкові було заборонено.

В цьому році Харківський облспорткомітет зміг відрядити збірну команду Харківської області під керівництвом Євгена Тимко в складі 3-х зв’язок, які зайняли в змаганнях 3,5 і 6 місця. Та за сумою балів Харківська область набрала найвищу кількість балів.

24/02/2024
90-річний Ювілей Юрія Михайловича Мацевитого!!!

90 років виповнюється 24 лютого 2024 року Мацевитому Юрію Михайловичу – Майстру спорту з альпінізму, Заслуженому тренеру України, інструктору-методисту 1-ї категорії, Чемпіону України.
Вітаємо Юрія Михайловича! Бажаємо здоров'я та очікуємо дуже цінних для нашого клубу спогадів у майбутній книзі про харківських альпіністів.!
На початку 1960-х років Юрій Михайлович очолював секцію альпінізму ХПІ, з 1958 по 1973 рік – обласну секцію ДЗГ «Буревісник», з 2003 по 2007 рік – Президент Харківської обласної Федерації альпінізму та скелелазіння.

16/01/2024
Запрошуємо сплатити членські внески на 2024 рік!

Відкривається сплата поточних членських внесків на 2024 у ГО «ФAiC України» та Відокремлений підрозділ у «ФAiC України» у Харківській області (умовно - ФАСХО).

Згідно Положення про членські внески, оплату треба зробити до кінця лютого. Якщо це не буде зроблено, після 10 березня можуть бути обмеження до участі у всеукраїнських змаганнях.

Внесок у ГО «ФAiC України» складає 250 грн дорослі, 100 грн - діти, для нових людей - разовий вступний внесок у ГО «ФAiC України» (200 грн); внесок в ФАСХО (ХОКА) – базова ставка – 200 грн.

01/01/2024
Вітаємо з Новим 2024 роком!

Альпіністів та скелелазів, мандрівників та тих, хто мріє подорожувати, вітаємо з Новим роком!
Нехай Новий рік принесе нам Перемогу та повернення до мирного життя! Нехай у нас знову буде багато цікавих подій, змагань, заходів, мандрівок! Нових яскравих вражень!
За два роки війни ми втратили багато наших друзів, котрі загинули на фронті, захищаючи Батьківщину! Багато друзів залишили нас внаслідок бомбардувань та обстрілів, від хвороб та стресу. Ми їх пам'ятатимемо завжди!

Зараз, як і рагіше, ми працюємо для спортсменів: скелелазів, альпіністів класичних, скі-альпіністів, скайрайнерів і льодолазів. Ми відряджаємо на змагання, оформлюємо спортивні розряди, за необхідністю надаємо інші послуги. Хто бажає брати участь в змаганнях, повинен оплатити членські внески за 2024 рік в ФАіС України та ФАіС Харківської області. Хто зараз не змагається, може це зробити за бажанням. Більше про внески тут- alpclub.com.ua/card