Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Відеогалерея - "Скелелазіння"

17/05/2019
Ранковий гість на суспільному телебаченні UA:ХАРКІВ

В ранковому ефірі суспільного телебачення UA:ХАРКІВ Геннадій Копейка розповів про спортивні заходи, які проводить Харківська обласна федерація альпінізму та скелелазіння в найближчий час.

13/01/2016
Дитяча телепередача про скелелазіння.

Забавна дитяча передача про скелелазіння та змагання Кубка України серед дітей, який проходив у листопаді 2015 року в Харкові на скеледромі ХАІ..  

14/06/2013
Відкриття скеледрому "La Scala" у Дніпропетровську.

7 червня 2013 року у Дніпропетровську було відкрито новий скеледром із повноцінною еталонною трасою на швидкість. Тут було проведено змагання Чемпіонату України -2013 зі скелелазіння (трудність, швидкість).

13/05/2013
Будівництво скеледрому у Харкові

Будівництво харківського скеледрому наближається до завершальної стадії. Офіційне відкриття скеледрому намічено на День міста – 23 серпня, але ми сподіваємося, що експлуатація стенду у тренувальному режимі розпочнеться набагато раніше.

15/06/2011
Відеоролик Чемпіонату Європи 2010.

Презентаційний відеоролик Чемпіонату Європи зі скелелазіння 2010 року чудово демонструє всю привабливість, видовищність та перспективність цього виду спорту.

14/06/2011
Скелелазний фестиваль "Space Cup - 2010"

Щорічний Міжнародний скелелазний фестиваль Space Cup, який проводиться на скеледромі спорткомплексу ХАІ, став уже доброю традицією.

У 2010 році він проходив у рамках святкування 80-річчя одного з найдавніших ВНЗ Харкова – Національного аерокосмічного університету ім. Н.Є. Жуковського (ХАІ).

До вашої уваги пропонується відеоролик про цю подію.

08/07/2010
Анонс фільму про скелелазіння за участю О.Остапенко

ART-WAY Production & Євген Садовський представляють анонс майбутнього масштабного відео-фільму про скелелазіння.

Представлений відеоролик - це результат першого етапу зйомок у Криму, а ще чекає робота в Європі, яка потребує суттєвих матеріальних витрат. Від Вашої участі та допомоги залежить майбутній результат.

Основна героїня фільму - МСМК Олена Остапенко.

ОСТАННІ НОВИНИ

10/11/2023
Любов Сухарєва - 75!

З 75-річчям вітаємо нашу Вельмишановну Сухарєву Любов Миколаєвну! 

Бажаємо здоров'я, достатку, миру і добра!!!

Віремо, що доживемо до Перемоги, зберемося всі Харківському клубі альпіністів, як і раніше, будемо спілкуватися, згадувати буремні часи та обговорювати плани на майбутнє!

05/11/2023
Інтерв'ю Геннадія Копейки для Montagna.tv

Геннадій Копейка надав Інтерв'ю для найпопулярнішого серед італійських альпіністів інтернет-ресурсу Montagna.tv - про війну в Україні, про українських альпіністів до війни та загибелі на фронті, про Федерацію, про альпінізм...

Віч-на-віч з Геннадієм Копейка, легендою українського альпінізму

Великі сходження в Гімалаї, експедиції в радянський час. І, перш за все, те, що сьогодні роблять альпіністи охопленої війною України.

Дебора Біоназ, 25 жовтня 2023р.

29/10/2023
Нас покинула легенда харківського альпінізму Галина Свентицька.

25 жовтня 2023 року на 92-му році життя пішла від нас легендарна харківська альпіністка Галина Костянтинівна Свентицька.

Галина Свентицька володар унікальних звань «Почесний майстер спорту» та «Почесний рятівник». Лікар за фахом та єдина жінка – володар жетону «Рятувальний загін». Вона пройшла серйозні маршрути 5-6 категорії трудності!

Видатна спортсменка, досвідчений інструктор, незмінний лікар альпзаходів, яка надала кваліфіковану допомогу і врятувала життя багатьох альпіністів. Довгий час очолювала Раду ветеранів Харківського клубу альпіністів.

16/10/2023
Харків'яни - призери чемпіонату України.

 

12-15 жовтня 2023р. на скельному масиві біля смт.Буки Черкаської області проходив Чемпіонат України з альпінізму (дисципліна - техніка альпінізму).

Вітаємо харківських альпіністів Альберта Лобанова та Микиту Мироненко, які стали срібними призерами чемпіонату.

17/08/2023
Харківська команда прийняла участь на Чемпіонаті України зі скайранінгу!

11-13 серпня 2023 року відбувся перший Чемпіонат України зі скайранінгу!
Збірна команда Харківської області прийняла участь в цих змаганнях. Анатолій Новак зайняв 4 місце на дистанції «SKY»! Вітаємо!!!
Перший чемпіонат України включав 2 види трас:
"Вертикальний кілометр" — забіг з набором висоти 1000 м з середньою крутизною не менше 20% (тобто довжиною не більше 5 км)
"Sky" — забіг горами зі значним набором висоти та складними ділянками; круті схили, розсипи каміння, скельні гребені (не вище 2 категорії складності). На деяких ділянках був дюльфер, та перила.