Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Група компаній Аптека-95

Група компаній Аптека-95 заснована у 1995 році і з того часу пройшла шлях від невеликої оптової фірми з реалізації медикаментів до однієї з найбільших комерційних організацій України, займається комплексним обслуговуванням підприємств та організацій фармацевтичної та медичної промисловостей.

 Виробництво та продаж медичного та стоматологічного обладнання, постачання фармацевтичної сировини, витратних матеріалів, промислового, аналітичного, лабораторного обладнання та лікарських препаратів – далеко не повний перелік товарів та послуг, які пропонує Група Компаній Аптека-95.

Майже 20 років на медичному ринку України – це не лише заслуга колективу Групи Компаній Аптека-95, а й наших надійних соратників та партнерів - людей науки та спорту, медицини та фармації, керівників та співробітників компаній-виробників та дистриб'юторів.

Сила нашої організації – в колективі, в людях – які щодня своєю працею дають можливість українській медицині ставати стабільнішою та перспективнішою!

Мета нашої роботи – зробити Ваш успіх ближчим, реальнішим і відчутнішим!

Колектив нашої Групи Компаній з оптимізмом дивиться у майбутнє.

Ми готові до нових досягнень та плідної співпраці!

Контактна інформація:

Тел./факс (057) 714-01-56, 714-01-57
61058, м. Харків, вул. Культури 14

www.med-technika.com

www.apteka95.com.ua

ОСТАННІ НОВИНИ

10/11/2023
Любов Сухарєва - 75!

З 75-річчям вітаємо нашу Вельмишановну Сухарєву Любов Миколаєвну! 

Бажаємо здоров'я, достатку, миру і добра!!!

Віремо, що доживемо до Перемоги, зберемося всі Харківському клубі альпіністів, як і раніше, будемо спілкуватися, згадувати буремні часи та обговорювати плани на майбутнє!

05/11/2023
Інтерв'ю Геннадія Копейки для Montagna.tv

Геннадій Копейка надав Інтерв'ю для найпопулярнішого серед італійських альпіністів інтернет-ресурсу Montagna.tv - про війну в Україні, про українських альпіністів до війни та загибелі на фронті, про Федерацію, про альпінізм...

Віч-на-віч з Геннадієм Копейка, легендою українського альпінізму

Великі сходження в Гімалаї, експедиції в радянський час. І, перш за все, те, що сьогодні роблять альпіністи охопленої війною України.

Дебора Біоназ, 25 жовтня 2023р.

29/10/2023
Нас покинула легенда харківського альпінізму Галина Свентицька.

25 жовтня 2023 року на 92-му році життя пішла від нас легендарна харківська альпіністка Галина Костянтинівна Свентицька.

Галина Свентицька володар унікальних звань «Почесний майстер спорту» та «Почесний рятівник». Лікар за фахом та єдина жінка – володар жетону «Рятувальний загін». Вона пройшла серйозні маршрути 5-6 категорії трудності!

Видатна спортсменка, досвідчений інструктор, незмінний лікар альпзаходів, яка надала кваліфіковану допомогу і врятувала життя багатьох альпіністів. Довгий час очолювала Раду ветеранів Харківського клубу альпіністів.

16/10/2023
Харків'яни - призери чемпіонату України.

 

12-15 жовтня 2023р. на скельному масиві біля смт.Буки Черкаської області проходив Чемпіонат України з альпінізму (дисципліна - техніка альпінізму).

Вітаємо харківських альпіністів Альберта Лобанова та Микиту Мироненко, які стали срібними призерами чемпіонату.

17/08/2023
Харківська команда прийняла участь на Чемпіонаті України зі скайранінгу!

11-13 серпня 2023 року відбувся перший Чемпіонат України зі скайранінгу!
Збірна команда Харківської області прийняла участь в цих змаганнях. Анатолій Новак зайняв 4 місце на дистанції «SKY»! Вітаємо!!!
Перший чемпіонат України включав 2 види трас:
"Вертикальний кілометр" — забіг з набором висоти 1000 м з середньою крутизною не менше 20% (тобто довжиною не більше 5 км)
"Sky" — забіг горами зі значним набором висоти та складними ділянками; круті схили, розсипи каміння, скельні гребені (не вище 2 категорії складності). На деяких ділянках був дюльфер, та перила.