Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

АТ "Альпсервіс"

 Акціонерне товариство «Альпсервіс» є ремонтно-будівельною компанією, що працює в галузі ремонту висотних споруд із застосуванням методів промислового альпінізму та працює на ринку України понад 16 років.

 

Основні напрямки діяльності компанії:

  • Ремонт та відновлення несучої здатності конструкцій залізобетонних інженерних споруд – мостів, шляхопроводів, димарів, градирень, цехів, будівель і т.д. При ремонті широко використовується механізований спосіб ремонту – торкретування.
  • Антикорозійний захист металоконструкцій з використанням піскоструминного очищення при підготовці поверхні, з використанням імпортного обладнання для нанесення лакофарбових покриттів будь-якого типу, в тому числі і в'язких. Graco, Wiwa.
  • Роботи протипожежного призначення: захист вогнезахисними матеріалами металевих та інших конструкцій, вогнезахисна обробка кабельної продукції.
  • Посилення залізобетонних, сталевих, дерев'яних конструкцій за допомогою високоміцних вуглецевих стрічок.
  • Виконання висотних робіт підвищеної складності із застосуванням техніки промислового альпінізму.

Компанія «Альпсервіс» виконує роботи на всій території України. До найважливіших можна віднести - роботи на Південноукраїнській АЕС з ремонту оболонок ядерних реакторів №1,2, ремонт залізобетонних несучих конструкцій "Мосту-метро" та Подільського мостового переходу у м. Києві. Підприємство першим запровадило на ринку України сучасні технології відновлення бетону та ремонту нижніх поверхонь залізобетонних мостових споруд із використанням методу торкретування, сучасних технологій та матеріалів.

 Компанія в роботі завжди намагається дотримуватися свого девізу і бути – «Завжди на висоті!»

Україна, м. Харків, вул. Підлісна, 1а, оф 100
 Тіл/Факс: +38 (057) 777 24 60
Тел: +38 (057) 777 24 90

alpservice.com.ua
info@alpservice.com.ua

ОСТАННІ НОВИНИ

10/11/2023
Любов Сухарєва - 75!

З 75-річчям вітаємо нашу Вельмишановну Сухарєву Любов Миколаєвну! 

Бажаємо здоров'я, достатку, миру і добра!!!

Віремо, що доживемо до Перемоги, зберемося всі Харківському клубі альпіністів, як і раніше, будемо спілкуватися, згадувати буремні часи та обговорювати плани на майбутнє!

05/11/2023
Інтерв'ю Геннадія Копейки для Montagna.tv

Геннадій Копейка надав Інтерв'ю для найпопулярнішого серед італійських альпіністів інтернет-ресурсу Montagna.tv - про війну в Україні, про українських альпіністів до війни та загибелі на фронті, про Федерацію, про альпінізм...

Віч-на-віч з Геннадієм Копейка, легендою українського альпінізму

Великі сходження в Гімалаї, експедиції в радянський час. І, перш за все, те, що сьогодні роблять альпіністи охопленої війною України.

Дебора Біоназ, 25 жовтня 2023р.

29/10/2023
Нас покинула легенда харківського альпінізму Галина Свентицька.

25 жовтня 2023 року на 92-му році життя пішла від нас легендарна харківська альпіністка Галина Костянтинівна Свентицька.

Галина Свентицька володар унікальних звань «Почесний майстер спорту» та «Почесний рятівник». Лікар за фахом та єдина жінка – володар жетону «Рятувальний загін». Вона пройшла серйозні маршрути 5-6 категорії трудності!

Видатна спортсменка, досвідчений інструктор, незмінний лікар альпзаходів, яка надала кваліфіковану допомогу і врятувала життя багатьох альпіністів. Довгий час очолювала Раду ветеранів Харківського клубу альпіністів.

16/10/2023
Харків'яни - призери чемпіонату України.

 

12-15 жовтня 2023р. на скельному масиві біля смт.Буки Черкаської області проходив Чемпіонат України з альпінізму (дисципліна - техніка альпінізму).

Вітаємо харківських альпіністів Альберта Лобанова та Микиту Мироненко, які стали срібними призерами чемпіонату.

17/08/2023
Харківська команда прийняла участь на Чемпіонаті України зі скайранінгу!

11-13 серпня 2023 року відбувся перший Чемпіонат України зі скайранінгу!
Збірна команда Харківської області прийняла участь в цих змаганнях. Анатолій Новак зайняв 4 місце на дистанції «SKY»! Вітаємо!!!
Перший чемпіонат України включав 2 види трас:
"Вертикальний кілометр" — забіг з набором висоти 1000 м з середньою крутизною не менше 20% (тобто довжиною не більше 5 км)
"Sky" — забіг горами зі значним набором висоти та складними ділянками; круті схили, розсипи каміння, скельні гребені (не вище 2 категорії складності). На деяких ділянках був дюльфер, та перила.