Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Пропозиція про співробітництво для спонсорів

Федерація альпінізму та скелелазіння Харківської області – громадська безприбуткова організація, статутною діяльністю якої є розвиток альпінізму та скелелазіння.

ФАС ХО об'єднує клуби та секції Харкова:
Харківський обласний клуб альпіністів,
ДЮСШ «ХФТІ»,
ДЮСШ «Кіровець»,
Клуб альпінізму та скелелазіння ХАІ,
Туристсько-альпіністський клуб «ХПІ»,
Туристсько-альпіністський клуб «ХДМУ та ХІРЕ»,
Альпклуб «Універ-КЛАС»,
Інші секції та групи, що займаються цими видами спорту.

Історія розвитку Харківського альпінізму налічує понад 80 років. Харківська школа альпінізму та скелелазіння завжди була і залишається однією з провідних у країнах СНД та демонструє досягнення Світового рівня. Харків виховав понад 100 Майстерів спорту, 6 Заслужених майстрів спорту, 9 Майстерів спорту міжнародного класу, 7 Заслужених тренерів, 23 "Снігові барси", більше 10 осіб удостоєні урядових нагород за досягнення у спорті.
У Харкові працюють 8 клубів та секцій з альпінізму та скелелазіння, побудовано 5 тренувальних скелелазних стендів. Активно займаються цими видами спорту понад 500 осіб. З урахуванням потужної ветеранської організації та численних любителів, які присвячують горам свій вільний час, займаються альпінізмом та скелелазінням у Харкові кілька тисяч людей.
Останнім часом молодь виявляє підвищений інтерес до екстремальних видів спорту.

Пропонуємо ефективну та оригінальну співпрацю зі спонсорами у проведенні наших заходів. Досягнення в альпінізмі та скелелазнінні завжди привертають увагу громадськості та широко висвітлюються засобами масової інформації, тому співпраця буде взаємовигідною.

 

Варіанти співпраці зі спонсорами:

Спільна участь у проектах:
1. Експедиція.
Альпіністські експедиції проводяться у важкодоступні гірські райони (Гімалаї, Каракоруми, Анди та ін.). Як правило, це складні та високі вершини, з широко відомою історією підкорення (вісімтисячники, найвищі точки континентів). Такі експедиції широко висвітлюються в пресі та викликають великий інтерес громадськості.
При цьому допомога в організації та проведенні експедиції як генеральний спонсор, спонсор або інформаційний спонсор не може залишитися не поміченою.

2. Збірна команда з альпінізму.
У Харкові збереглися давні спортивні традиції міста – основоположника альпінізму в Україні та країнах СНД І нині вже відбулася молода, сильна та перспективна команда з альпінізму, яка останніми роками показує стабільно високі результати. Новинні репортажі, телевізійні та радіо передачі за участю провідних спортсменів, рекламні ролики, публікації в пресі та інтернеті можуть виготовлятися із згадкою спонсорів, завдяки яким відбулися рекорди.

 3. Збірна команда зі скелелазіння.
Харківські скелелази зарекомендували себе, як спортсмени Світового рівня, які постійно представляють Україну на Чемпіонатах та Кубках Світу та Європи.
Новинні репортажі, телевізійні та радіо передачі за участю провідних спортсменів, рекламні ролики, публікації в пресі та інтернеті можуть виготовлятися із згадкою спонсорів, завдяки яким відбулися рекорди.
Представники спонсора можуть брати участь у поїздках на міжнародні змагання, що відбуваються на різних континентах.

4. Супер-складне лазіння на природному рельєфі.
Вигляд скелелазіння на надскладному скельному рельєфі. Фіксуються пройдені маршрути та ведеться рейтинг провідних скелелазів. Харків'янка Олена Остапенко входить до десятки найкращих спортсменів Світу в цьому виді лазання.

 5. Змагання з альпінізму та скелелазіння регіональні, Кубки України та міжнародні фестивалі, що проводяться на харківських скеледромах, на відкритих майданчиках та в Криму, збирають від 80 до 350 спортсменів-учасників та масу глядачів. Вони можуть проходити під патронатом спонсора, який надає призи переможцям. Банери спонсорів завжди потрапляють у камери репортерів.

6. Прапор компанії на вершинах світу.
Харківський клуб альпіністів регулярно організовує поїздки до екзотичних районів Миру, зі сходженням на відомі вершини.
Представники спонсора без особливої підготовки під керівництвом досвідчених інструкторів можуть зійти, наприклад, на Ельбрус, Казбек, Кіліманджаро. Фотографія або відео з прапором компанії-спонсора будуть Вам забезпечені!
Також наші спортсмени можуть занести прапор компанії на складніші вершини, наприклад, Еверест!

7. Телевізійна передача про екстремальні види спорту.
Федерація альпінізму та скелелазіння Харківської області, спільно з ТРК «Оріон», приступає до реалізації телевізійного проекту – Інформаційна туристична програма «Екстрім - комфорт». Маючи унікальні відеоматеріали, підключивши до цього проекту інші екстремальні види спорту, ми зможемо створити захоплюючу передачу про подорожі з розумною часткою екстриму!
Потрібні спонсори покриття витрат виробництва передачі. Детальна інформація про проект тут>>>.

8. Будівництво скеледрому міжнародного стандарту.
Скеледром – спортивна споруда, яка здатна залучити до масового заняття захоплюючим спортом молодь. На жаль, сьогодні в Україні немає скеледрому, який відповідає міжнародним вимогам, на яких можна було б проводити міжнародні змагання рівня Кубка Світу.
Крім того, що скеледром – чудовий рекламний майданчик для спонсорів та інвесторів, цей проект економічно самоокупний і може принести прибуток для інвестора.

Способів взаємовигідного співробітництва може бути безліч. Завжди відкриті до діалогу та готові співпрацювати.

Допомагайте розвитку Харківського спорту!

І, звичайно, Ви завжди будете на перших сторінках нашого інтернет-проекту http://alpclub.com.ua, популярність якого постійно зростає!

Опубликовано: 
6 August, 2010

ОСТАННІ НОВИНИ

10/11/2023
Любов Сухарєва - 75!

З 75-річчям вітаємо нашу Вельмишановну Сухарєву Любов Миколаєвну! 

Бажаємо здоров'я, достатку, миру і добра!!!

Віремо, що доживемо до Перемоги, зберемося всі Харківському клубі альпіністів, як і раніше, будемо спілкуватися, згадувати буремні часи та обговорювати плани на майбутнє!

05/11/2023
Інтерв'ю Геннадія Копейки для Montagna.tv

Геннадій Копейка надав Інтерв'ю для найпопулярнішого серед італійських альпіністів інтернет-ресурсу Montagna.tv - про війну в Україні, про українських альпіністів до війни та загибелі на фронті, про Федерацію, про альпінізм...

Віч-на-віч з Геннадієм Копейка, легендою українського альпінізму

Великі сходження в Гімалаї, експедиції в радянський час. І, перш за все, те, що сьогодні роблять альпіністи охопленої війною України.

Дебора Біоназ, 25 жовтня 2023р.

29/10/2023
Нас покинула легенда харківського альпінізму Галина Свентицька.

25 жовтня 2023 року на 92-му році життя пішла від нас легендарна харківська альпіністка Галина Костянтинівна Свентицька.

Галина Свентицька володар унікальних звань «Почесний майстер спорту» та «Почесний рятівник». Лікар за фахом та єдина жінка – володар жетону «Рятувальний загін». Вона пройшла серйозні маршрути 5-6 категорії трудності!

Видатна спортсменка, досвідчений інструктор, незмінний лікар альпзаходів, яка надала кваліфіковану допомогу і врятувала життя багатьох альпіністів. Довгий час очолювала Раду ветеранів Харківського клубу альпіністів.

16/10/2023
Харків'яни - призери чемпіонату України.

 

12-15 жовтня 2023р. на скельному масиві біля смт.Буки Черкаської області проходив Чемпіонат України з альпінізму (дисципліна - техніка альпінізму).

Вітаємо харківських альпіністів Альберта Лобанова та Микиту Мироненко, які стали срібними призерами чемпіонату.

17/08/2023
Харківська команда прийняла участь на Чемпіонаті України зі скайранінгу!

11-13 серпня 2023 року відбувся перший Чемпіонат України зі скайранінгу!
Збірна команда Харківської області прийняла участь в цих змаганнях. Анатолій Новак зайняв 4 місце на дистанції «SKY»! Вітаємо!!!
Перший чемпіонат України включав 2 види трас:
"Вертикальний кілометр" — забіг з набором висоти 1000 м з середньою крутизною не менше 20% (тобто довжиною не більше 5 км)
"Sky" — забіг горами зі значним набором висоти та складними ділянками; круті схили, розсипи каміння, скельні гребені (не вище 2 категорії складності). На деяких ділянках був дюльфер, та перила.