Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Група компаній "АРКО"

Група компаній "АРКО" з 1994 року працює в галузі продажу та сервісного обслуговування торговельного обладнання та обладнання для громадського харчування, комплексного оснащення об'єктів торгівлі та громадського харчування.

Особливе місце у діяльності Компанії займає продаж, введення в експлуатацію та технічне обслуговування касових апаратів, ваг, сканерів, принтерів та іншого електронного торговельного обладнання.
Паралельно з впровадженням касових апаратів нового покоління (із зовнішнім та вбудованим модемом), реалізується інше торгове обладнання: різні типи ваг, сканери штрих-коду, принтери друку етикеток, чекові принтери, детектори валют, грошові ящики, купюрорахункові машини, широкий асортимент термоетикеток та інші витратні матеріали.

Фахівці «АРКО» впроваджують проекти автоматизації торгівлі та сфери надання послуг (програмне забезпечення  +  електронне обладнання).

Сервісним центром  Групи компаній «АРКО» здійснюється обслуговування касових апаратів, РРО, електронних ваг, технологічного обладнання.
Працює цілодобова гаряча лінія щодо консультацій.

                    

 

Контактна інформація: 

продаж - (057) 717-99-00, (057) 719-57-00,
сервіс - (057) 714-95-54, 050-327-15-08 (цілодобово),
факс +38 (057) 768-02-58

ТОВ «Фірма «АРКО», ТОВ «Гіппократ», ТОВ «Діалком»
Українa, 61057, м.Харків, пров.Кравцова, 19 (офісний центр "Райський куточок")

info@arko.ua 

http://arko.ua

ОСТАННІ НОВИНИ

10/11/2023
Любов Сухарєва - 75!

З 75-річчям вітаємо нашу Вельмишановну Сухарєву Любов Миколаєвну! 

Бажаємо здоров'я, достатку, миру і добра!!!

Віремо, що доживемо до Перемоги, зберемося всі Харківському клубі альпіністів, як і раніше, будемо спілкуватися, згадувати буремні часи та обговорювати плани на майбутнє!

05/11/2023
Інтерв'ю Геннадія Копейки для Montagna.tv

Геннадій Копейка надав Інтерв'ю для найпопулярнішого серед італійських альпіністів інтернет-ресурсу Montagna.tv - про війну в Україні, про українських альпіністів до війни та загибелі на фронті, про Федерацію, про альпінізм...

Віч-на-віч з Геннадієм Копейка, легендою українського альпінізму

Великі сходження в Гімалаї, експедиції в радянський час. І, перш за все, те, що сьогодні роблять альпіністи охопленої війною України.

Дебора Біоназ, 25 жовтня 2023р.

29/10/2023
Нас покинула легенда харківського альпінізму Галина Свентицька.

25 жовтня 2023 року на 92-му році життя пішла від нас легендарна харківська альпіністка Галина Костянтинівна Свентицька.

Галина Свентицька володар унікальних звань «Почесний майстер спорту» та «Почесний рятівник». Лікар за фахом та єдина жінка – володар жетону «Рятувальний загін». Вона пройшла серйозні маршрути 5-6 категорії трудності!

Видатна спортсменка, досвідчений інструктор, незмінний лікар альпзаходів, яка надала кваліфіковану допомогу і врятувала життя багатьох альпіністів. Довгий час очолювала Раду ветеранів Харківського клубу альпіністів.

16/10/2023
Харків'яни - призери чемпіонату України.

 

12-15 жовтня 2023р. на скельному масиві біля смт.Буки Черкаської області проходив Чемпіонат України з альпінізму (дисципліна - техніка альпінізму).

Вітаємо харківських альпіністів Альберта Лобанова та Микиту Мироненко, які стали срібними призерами чемпіонату.

17/08/2023
Харківська команда прийняла участь на Чемпіонаті України зі скайранінгу!

11-13 серпня 2023 року відбувся перший Чемпіонат України зі скайранінгу!
Збірна команда Харківської області прийняла участь в цих змаганнях. Анатолій Новак зайняв 4 місце на дистанції «SKY»! Вітаємо!!!
Перший чемпіонат України включав 2 види трас:
"Вертикальний кілометр" — забіг з набором висоти 1000 м з середньою крутизною не менше 20% (тобто довжиною не більше 5 км)
"Sky" — забіг горами зі значним набором висоти та складними ділянками; круті схили, розсипи каміння, скельні гребені (не вище 2 категорії складності). На деяких ділянках був дюльфер, та перила.