Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

ТОВ «Стальконструкція» - генеральний спонсор

 Історія компанії

У 1966 році було створено Харківське спеціалізоване управління №127 з монтажу м/конструкцій та збірного з/бетону промислових та цивільних споруд у складі тресту «Харківстальконструкція».

Управління з 1996 року по 2005 рік взяло участь у будівництві об'єктів машинобудівного заводу ім Малишева, Харківського тракторного заводу, заводу «Електроважмаш», стадіону «Металіст», Палацу спорту «Локомотив» у місті Харкові, Харківського метрополітену, Харківського підшипникового заводу, заводу «Кондиціонер» та Станкозаводу, Диканівських очисних споруд, Домобудівного комбінату №1 у м. Харкові, Харківського пивзаводу, Ізюмського пішохідного мосту через річку Сіверський Донець, Алчевського металургійного заводу в Донбасі, Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, Харківського плиткового заводу та багатьох інших.

Структурний підрозділ ТОВ «Стальконструкція» створено у 1992 році на базі Харківського спеціалізованого управління №127 та спеціалізується на виконанні будівельно-монтажних робіт промислового та цивільного призначення, а також об'єктів підвищеної складності виконання, інженерно-технічних споруд та монтажу технологічного обладнання.

У 2007 році підприємство працювало на будівництві Тойота-центр у м. Харкові, реконструкції Тойота-центр у м. Суми, Збагачувальній фабриці Донецьксталь у місті Червоноармійську, збудувало чотири котельні у м. Первомайську Харківської області, продовжувало працювати на Диканівських очисних спорудах , ВАТ «Балцеме», реконструкції стадіону «Металіст» та інших.

Накопичено величезний досвід виконання будівельно-монтажних робіт від нульового циклу до здачі об'єкта «під ключ».

Репутація про якісне виконання будівельно-монтажних робіт підтверджена такими серйозними замовниками, як: Південна залізниця, спорткомплекс «Металіст», завод ВАТ «Балцем», ТОВ «Вовчанський м'ясокомбінат», ТОВ « Полтавським гірничо-збагачувальним комбінатом та іншими.

Підприємство має виробничу базу з цехом з виробництва 3000 т. м/конструкцій на рік з під'їзними залізничними коліями. Підприємство може виконувати весь комплекс будівельно-монтажних робіт будь-якої складності, якісно та у погоджений термін.

Основа нашого підприємства — робітники та інженерно-технічні працівники з величезним багаторічним досвідом роботи у будівництві, а також працьовита та енергійна молодь здатна перейняти естафету у ветеранів.

Основні об'єкти

Стадион "Металлист"
Стадіон "Металіст"
Спортивная база ФК "Металлист"
Спортивна база ФК "Металіст"
ЗАО "Донецксталь-металлургический завод"
ЗАТ "Донецьксталь-металургійний завод"
"Телесенс-Украина" ЛТД
"Телесенс-Україна" ЛТД
Пригородный терминал вокзала станции “Харьков-пассажирский”
Приміський термінал вокзалу станції “Харків-пасажирський ”
Пешеходный мост в г. Изюм
Пішохідний міст у м. Ізюм

Адреса та контакти

Україна, м. Харків, 61106, пр. Героїв Харкова, 283

Телефони:      +38 (0572) 94-67-60, 94-68-32

Факс:      +38 (057) 719-38-44

e-mail:
      info@steelconstruction.com.ua
      stconstruction@ukr.net

http://steelconstruction.com.ua/

ОСТАННІ НОВИНИ

10/11/2023
Любов Сухарєва - 75!

З 75-річчям вітаємо нашу Вельмишановну Сухарєву Любов Миколаєвну! 

Бажаємо здоров'я, достатку, миру і добра!!!

Віремо, що доживемо до Перемоги, зберемося всі Харківському клубі альпіністів, як і раніше, будемо спілкуватися, згадувати буремні часи та обговорювати плани на майбутнє!

05/11/2023
Інтерв'ю Геннадія Копейки для Montagna.tv

Геннадій Копейка надав Інтерв'ю для найпопулярнішого серед італійських альпіністів інтернет-ресурсу Montagna.tv - про війну в Україні, про українських альпіністів до війни та загибелі на фронті, про Федерацію, про альпінізм...

Віч-на-віч з Геннадієм Копейка, легендою українського альпінізму

Великі сходження в Гімалаї, експедиції в радянський час. І, перш за все, те, що сьогодні роблять альпіністи охопленої війною України.

Дебора Біоназ, 25 жовтня 2023р.

29/10/2023
Нас покинула легенда харківського альпінізму Галина Свентицька.

25 жовтня 2023 року на 92-му році життя пішла від нас легендарна харківська альпіністка Галина Костянтинівна Свентицька.

Галина Свентицька володар унікальних звань «Почесний майстер спорту» та «Почесний рятівник». Лікар за фахом та єдина жінка – володар жетону «Рятувальний загін». Вона пройшла серйозні маршрути 5-6 категорії трудності!

Видатна спортсменка, досвідчений інструктор, незмінний лікар альпзаходів, яка надала кваліфіковану допомогу і врятувала життя багатьох альпіністів. Довгий час очолювала Раду ветеранів Харківського клубу альпіністів.

16/10/2023
Харків'яни - призери чемпіонату України.

 

12-15 жовтня 2023р. на скельному масиві біля смт.Буки Черкаської області проходив Чемпіонат України з альпінізму (дисципліна - техніка альпінізму).

Вітаємо харківських альпіністів Альберта Лобанова та Микиту Мироненко, які стали срібними призерами чемпіонату.

17/08/2023
Харківська команда прийняла участь на Чемпіонаті України зі скайранінгу!

11-13 серпня 2023 року відбувся перший Чемпіонат України зі скайранінгу!
Збірна команда Харківської області прийняла участь в цих змаганнях. Анатолій Новак зайняв 4 місце на дистанції «SKY»! Вітаємо!!!
Перший чемпіонат України включав 2 види трас:
"Вертикальний кілометр" — забіг з набором висоти 1000 м з середньою крутизною не менше 20% (тобто довжиною не більше 5 км)
"Sky" — забіг горами зі значним набором висоти та складними ділянками; круті схили, розсипи каміння, скельні гребені (не вище 2 категорії складності). На деяких ділянках був дюльфер, та перила.