Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Видавництво «Золоті сторінки»

Видавництво «Золоті сторінки» успішно працює на ринку видавничих та поліграфічних послуг з 1992 року. Свою діяльність ми розпочали з відродження чудової традиції – випуску адресно-телефонного довідника, який виходив у Харкові ще на рубежі ХІХ-ХХ століть.

За 15 років виробничої діяльності видавництво «Золоті сторінки» (м. Харків) зарекомендувало себе як одне з провідних на ринку видавничих та поліграфічних послуг у місті Харкові та області. Поліграфічну продукцію, підготовлену видавництвом, вирізняють оригінальні дизайнерські рішення та висока якість поліграфічного виконання.

Починаючи з 2004 року видавництво щорічно готує видання, присвячені Харкову та області. За цей час побачили світ презентаційні видання — фотоальбоми «Харків» та «Харків-350», «Місто в розквіті сил», путівники «Харків» та «Харківщина. Чотири дивовижні маршрути, монографії «Харків-350. Історія, сучасність, стратегія розвитку«Історія міста Харкова ХХ ст.», набори листівок. Деякі книги (фотоальбом «Харків», путівник по місту) у 2007–2008 роках були перевидані, що характеризує їх як видання, що користуються постійним попитом.

У 2008 році Видавництво "Золоті сторінки" здійснило спільний проект із Федерацією альпінізму та скелелазіння Харківської області - видання книги про історію Харківського альпінізму - "80 років Харківському альпінізму".

.61002, м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 28, 3-й поверх.
Тел./факс +38-057-701-0-701 (багатоканальний)

E-mail: mail@goldenpages.ua
http://goldenpages.ua

ОСТАННІ НОВИНИ

10/11/2023
Любов Сухарєва - 75!

З 75-річчям вітаємо нашу Вельмишановну Сухарєву Любов Миколаєвну! 

Бажаємо здоров'я, достатку, миру і добра!!!

Віремо, що доживемо до Перемоги, зберемося всі Харківському клубі альпіністів, як і раніше, будемо спілкуватися, згадувати буремні часи та обговорювати плани на майбутнє!

05/11/2023
Інтерв'ю Геннадія Копейки для Montagna.tv

Геннадій Копейка надав Інтерв'ю для найпопулярнішого серед італійських альпіністів інтернет-ресурсу Montagna.tv - про війну в Україні, про українських альпіністів до війни та загибелі на фронті, про Федерацію, про альпінізм...

Віч-на-віч з Геннадієм Копейка, легендою українського альпінізму

Великі сходження в Гімалаї, експедиції в радянський час. І, перш за все, те, що сьогодні роблять альпіністи охопленої війною України.

Дебора Біоназ, 25 жовтня 2023р.

29/10/2023
Нас покинула легенда харківського альпінізму Галина Свентицька.

25 жовтня 2023 року на 92-му році життя пішла від нас легендарна харківська альпіністка Галина Костянтинівна Свентицька.

Галина Свентицька володар унікальних звань «Почесний майстер спорту» та «Почесний рятівник». Лікар за фахом та єдина жінка – володар жетону «Рятувальний загін». Вона пройшла серйозні маршрути 5-6 категорії трудності!

Видатна спортсменка, досвідчений інструктор, незмінний лікар альпзаходів, яка надала кваліфіковану допомогу і врятувала життя багатьох альпіністів. Довгий час очолювала Раду ветеранів Харківського клубу альпіністів.

16/10/2023
Харків'яни - призери чемпіонату України.

 

12-15 жовтня 2023р. на скельному масиві біля смт.Буки Черкаської області проходив Чемпіонат України з альпінізму (дисципліна - техніка альпінізму).

Вітаємо харківських альпіністів Альберта Лобанова та Микиту Мироненко, які стали срібними призерами чемпіонату.

17/08/2023
Харківська команда прийняла участь на Чемпіонаті України зі скайранінгу!

11-13 серпня 2023 року відбувся перший Чемпіонат України зі скайранінгу!
Збірна команда Харківської області прийняла участь в цих змаганнях. Анатолій Новак зайняв 4 місце на дистанції «SKY»! Вітаємо!!!
Перший чемпіонат України включав 2 види трас:
"Вертикальний кілометр" — забіг з набором висоти 1000 м з середньою крутизною не менше 20% (тобто довжиною не більше 5 км)
"Sky" — забіг горами зі значним набором висоти та складними ділянками; круті схили, розсипи каміння, скельні гребені (не вище 2 категорії складності). На деяких ділянках був дюльфер, та перила.