Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Відкритий лист до Федерації альпінізму Росії

1 March, 2022

Відкритий лист Федерації альпінізму та скелелазіння України президентові Федерації альпінізму Росії:

Президенту Федерації альпінізму Росії Слотюку О.А.
Олексію Анатолійовичу!

24 лютого 2022 року о 4:00 ранку за наказом президента Російської Федерації бомбардували Київ, Харків та інші міста України, Ваша країна розпочала повномасштабну війну проти незалежної України.

Вже шостий день ракетні бомбардування в наших містах, російська армія вторглася на територію України з півночі, сходу та півдня. Обстріляють житлові квартали міст, гинуть мирні люди і наші діти.

Це ваші російські солдати вбивають наших дітей, руйнують наші будинки, намагаються підривати все, що було збудовано за десятиліття, руйнують наші життя за вашої згоди.

Федерація альпінізму та скелелазіння України закликає Федерацію альпінізму Росії рішуче та однозначно засудити злочинні дії уряду та президента РФ, які розв'язали повномасштабну війну проти України.

Той, хто сьогодні не засуджує дії уряду РФ, той їх підтримує. Підтримує війну проти України, підтримує злочини проти людства. Той, хто мовчить сьогодні – учасники вбивств та злочинів!

Ми, українські альпіністи, десятиліттями дружили з російськими колегами, разом ходили в гори, разом переживали негаразди та проблеми екстремальних ситуацій, разом виживали та рятували одне одного. Ніколи не думав, що слова пісні Володимира Висоцького знову стануть актуальними:

А до войны – вот этот склон
Российский парень брал с тобою
Он падал вниз, но был спасен
А вот сейчас, быть может, он
Свой автомат готовит к бою.

Невже ви не вірите нам, що ми зараз ховаємо наших жінок, дітей та онуків у підвалах, що гинуть наші мирні жителі та діти, що йде повномасштабна війна, а не «операція», що написані ці рядки під час ракетного обстрілу Харкова, що тисячі російських солдатів вже ніколи не повернуться додому?

Закликаємо вас публічно засудити війну Росії проти України. Тільки від вас залежить, чи будете ви посібниками вбивць чи людьми з громадянською позицією та совістю. Діяти треба вже сьогодні!

Президент Федерації альпінізму
та скелелазіння України, МС, м.Київ Ганна Ясинська

Президент Харківської Федерації
альпінізму та скелелазіння, МСМК Геннадій Копейка

Віце-президент Харківської Федерації
альпінізму та скелелазіння, ЗМС, МСМК Сергій Бершов

Президент Одеської Федерації
альпінізму та скелелазіння, ЗМС, МСМК Мстислав Горбенко

  

ОСТАННІ НОВИНИ

14/01/2009
Елена и Аркадий Горелик на высочайшем вулкане Планеты.

 

В минувшую субботу 10 января мобильная группа Клуба 7 Вершин в составе Елены и Аркадия Горелик при поддержки нашего чилийского гида Максимилиано Мартинеса успешно взошла на высшую точку Чили (и одновременно высочайший вулкан в мире) - Охос дель Саладо (6893м). От души поздравляем!!!

14/01/2009
На Эльбрусе упала кабинка

 

На Эльбрусе упала кабинка

Официальной информации пока не было, но есть очевидцы, утверждающие, что на Эльбруской маятниковой канатке упала кабинка.

Информация: 2fakie.ru

12/01/2009
"Безенги" - 50 лет в рассказах и воспоминаниях

 

Администрация альпинистской базы "Безенги" - при поддержке журнала "ЭКС" - объявляет старт литературного проекта, посвященного юбилею альпбазы - "50 ЛЕТ В РАССКАЗАХ И ВОСПОМИНАНИЯХ".

12/01/2009
Горнолыжные хроники: почти как на войне!

 

Год начался... лихо. На горнолыжных склонах Домбая и Приэльбрусья за 6 дней Нового года произошло 6 несчастных случаев со смертельным исходом.

12/01/2009
Людмила Коробешко взошла на высшую точку Антарктиды!

 

2 января 2009 года в 17.00 группа Клуба «7 Вершин» взошла на высшую точку Антарктиды - массив Винсона (4897м). Все 10 участников "Клуба 7 вершин" сумели достичь этой вершины. Людмила Коробешко стала первой российской женщиной, завершившей проект 7 Вершин.