Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Південна стіна Лхоцзе

Мова видання: 
російська
Ціна: 
250 грн.

У видавництві "Сніг" (м. П'ятигорськ) вийшла нова (третя) книга Заслуженого Майстра спорту, учасника першої радянської гімалайської експедиції "Еверест-82" Сергія Ігоровича Бершова - "Південна стіна Лхоцзе".

У ній автор розповідає про першопроходження по Центру південної стіни Лхоцзе в 1990 році та про інші складні сходження, про друзів-альпіністів, про минуле, сьогодення та майбутнє альпінізму.

Книга добре надрукована: білий папір, тверда обкладинка, зшитий блок, багато кольорових фотографій.

Автор цієї книги – заслужений майстер спорту, майстер спорту міжнародного класу з альпінізму, майстер спорту зі скелелазіння, заслужений тренер України Сергій Бершов присвятив сходженням майже півстоліття. Його альпіністська біографія - це унікальні сходження, серед них Еверест (контрфорс Південно-Західної стіни і двічі - класика), Лхоцзе по Південній стіні, що вважалася непрохідною, легендарні експедиції. Це вірні друзі, незабутні зустрічі, неймовірні сюжети та враження.

Як чинного спортсмена не можуть не хвилювати і проблеми сучасного альпінізму, напрями його розвитку. Сергій Бершов стверджує: альпінізм – це суворі чоловічі ігри, але завжди це ігри джентльменів, людей честі та обов'язку. Навіть якщо всі до єдиної вершини на планеті будуть пройдені, йому не загрожує занепад, тому що ніколи не переведуться на планеті люди, для яких гори та сходження – прекрасний світ, єдиний можливий спосіб життя.

Книга Сергія Бершова буде цікава всім, хто любить гори, подорожі та пригоди, хто прагне побувати «по той бік буденності».

 #

Можно ли купить эту книгу в Киеве? Или заказать по почте?
Нужны (минимум) три экземпляра книги "Южная стена Лхотзе"

 
 #

Книга издавалась в России достаточно большим тиражем и там ее можно приобрести без проблем. В Украину было завезено небольшое количество экземпляров. На данный момент в Харьковском альпклубе они закончились. 
Пересылайте заявки на book@alpclub.com.ua . Мы сообщим, когда книга появится у нас.

 
 #

Здравствуйте. Как можно заказать книгу С.И.Бершова "Южная стена Лхоцзе"?

 
 #

Книга есть в наличии. Пишите - вышлем.

 
 #

Хочу купить эту книгу )

 
 #

Очень нужны 4 экземпляра книги "Южная стена Лхоцзе", автор С. Бершов.
Просьба связаться со мной в ближайшее время по телефону (050) 3419906. Заранее благодарен.

 

ОСТАННІ НОВИНИ

22/05/2024
Помер ветеран харьківского альпінізму Ігор Рудерман

21 травня 2024 року помер ветеран харківського альпінізму Рудерман Ігор Львович (1937–2024).

КМС з альпінізму, інструктор-методист 1-ї категорії, володар жетону «Рятувальний загін» (№ 1258). З 1995 р. проживав у Бохумі (Німеччина).

Ігор Львович закінчив ХПІ, інженер-конструктор, кандидат технічних наук. Був членом бюро альпсекції Харківської облради ДСТ «Авангард», членом бюро Федерації альпінізму Харкова, тренером міської школи інструкторів з 1968 до 1971 року. Майже щосезонно з 1965 по 1990 рік брав участь у рятувальних роботах.

15/05/2024
Харків'яни на молодіжному чемпіонаті Украйни зі скелелазіння

З 9 по 14 травня в м. Київ відбувся молодіжний чемпіонат Украйни зі скелелазіння (швидкість, болдеринг, трудність, двоборство). Збірна команда Харківської області прийняля участь в цих змаганнях.

Харкiвськi спортсмени попри все показали гідні результати та зайняли 15 призових місць в цих змаганнях: 

23/04/2024
Харківські альпіністи змагалися на Кубку України

18-21 квітня у місті Одеса відбулися змагання Кубку України з техніки альпінізму! 

Раніше цей етап Кубку в квітні ми традиційно проводили на скеледромі «Вертикаль» та він був присвячений пам’яті Ігоря Свєргуна, але з 2022 року з причини військових дій проведення змагань в Харкові було заборонено.

В цьому році Харківський облспорткомітет зміг відрядити збірну команду Харківської області під керівництвом Євгена Тимко в складі 3-х зв’язок, які зайняли в змаганнях 3,5 і 6 місця. Та за сумою балів Харківська область набрала найвищу кількість балів.

24/02/2024
90-річний Ювілей Юрія Михайловича Мацевитого!!!

90 років виповнюється 24 лютого 2024 року Мацевитому Юрію Михайловичу – Майстру спорту з альпінізму, Заслуженому тренеру України, інструктору-методисту 1-ї категорії, Чемпіону України.
Вітаємо Юрія Михайловича! Бажаємо здоров'я та очікуємо дуже цінних для нашого клубу спогадів у майбутній книзі про харківських альпіністів.!
На початку 1960-х років Юрій Михайлович очолював секцію альпінізму ХПІ, з 1958 по 1973 рік – обласну секцію ДЗГ «Буревісник», з 2003 по 2007 рік – Президент Харківської обласної Федерації альпінізму та скелелазіння.

16/01/2024
Запрошуємо сплатити членські внески на 2024 рік!

Відкривається сплата поточних членських внесків на 2024 у ГО «ФAiC України» та Відокремлений підрозділ у «ФAiC України» у Харківській області (умовно - ФАСХО).

Згідно Положення про членські внески, оплату треба зробити до кінця лютого. Якщо це не буде зроблено, після 10 березня можуть бути обмеження до участі у всеукраїнських змаганнях.

Внесок у ГО «ФAiC України» складає 250 грн дорослі, 100 грн - діти, для нових людей - разовий вступний внесок у ГО «ФAiC України» (200 грн); внесок в ФАСХО (ХОКА) – базова ставка – 200 грн.