Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Південна стіна Лхоцзе

Мова видання: 
російська
Ціна: 
250 грн.

У видавництві "Сніг" (м. П'ятигорськ) вийшла нова (третя) книга Заслуженого Майстра спорту, учасника першої радянської гімалайської експедиції "Еверест-82" Сергія Ігоровича Бершова - "Південна стіна Лхоцзе".

У ній автор розповідає про першопроходження по Центру південної стіни Лхоцзе в 1990 році та про інші складні сходження, про друзів-альпіністів, про минуле, сьогодення та майбутнє альпінізму.

Книга добре надрукована: білий папір, тверда обкладинка, зшитий блок, багато кольорових фотографій.

Автор цієї книги – заслужений майстер спорту, майстер спорту міжнародного класу з альпінізму, майстер спорту зі скелелазіння, заслужений тренер України Сергій Бершов присвятив сходженням майже півстоліття. Його альпіністська біографія - це унікальні сходження, серед них Еверест (контрфорс Південно-Західної стіни і двічі - класика), Лхоцзе по Південній стіні, що вважалася непрохідною, легендарні експедиції. Це вірні друзі, незабутні зустрічі, неймовірні сюжети та враження.

Як чинного спортсмена не можуть не хвилювати і проблеми сучасного альпінізму, напрями його розвитку. Сергій Бершов стверджує: альпінізм – це суворі чоловічі ігри, але завжди це ігри джентльменів, людей честі та обов'язку. Навіть якщо всі до єдиної вершини на планеті будуть пройдені, йому не загрожує занепад, тому що ніколи не переведуться на планеті люди, для яких гори та сходження – прекрасний світ, єдиний можливий спосіб життя.

Книга Сергія Бершова буде цікава всім, хто любить гори, подорожі та пригоди, хто прагне побувати «по той бік буденності».

 #

Можно ли купить эту книгу в Киеве? Или заказать по почте?
Нужны (минимум) три экземпляра книги "Южная стена Лхотзе"

 
 #

Книга издавалась в России достаточно большим тиражем и там ее можно приобрести без проблем. В Украину было завезено небольшое количество экземпляров. На данный момент в Харьковском альпклубе они закончились. 
Пересылайте заявки на book@alpclub.com.ua . Мы сообщим, когда книга появится у нас.

 
 #

Здравствуйте. Как можно заказать книгу С.И.Бершова "Южная стена Лхоцзе"?

 
 #

Книга есть в наличии. Пишите - вышлем.

 
 #

Хочу купить эту книгу )

 
 #

Очень нужны 4 экземпляра книги "Южная стена Лхоцзе", автор С. Бершов.
Просьба связаться со мной в ближайшее время по телефону (050) 3419906. Заранее благодарен.

 

ОСТАННІ НОВИНИ

24/02/2024
90-річний Ювілей Юрія Михайловича Мацевитого!!!

90 років виповнюється 24 лютого 2024 року Мацевитому Юрію Михайловичу – Майстру спорту з альпінізму, Заслуженому тренеру України, інструктору-методисту 1-ї категорії, Чемпіону України.
Вітаємо Юрія Михайловича! Бажаємо здоров'я та очікуємо дуже цінних для нашого клубу спогадів у майбутній книзі про харківських альпіністів.!
На початку 1960-х років Юрій Михайлович очолював секцію альпінізму ХПІ, з 1958 по 1973 рік – обласну секцію ДЗГ «Буревісник», з 2003 по 2007 рік – Президент Харківської обласної Федерації альпінізму та скелелазіння.

16/01/2024
Запрошуємо сплатити членські внески на 2024 рік!

Відкривається сплата поточних членських внесків на 2024 у ГО «ФAiC України» та Відокремлений підрозділ у «ФAiC України» у Харківській області (умовно - ФАСХО).

Згідно Положення про членські внески, оплату треба зробити до кінця лютого. Якщо це не буде зроблено, після 10 березня можуть бути обмеження до участі у всеукраїнських змаганнях.

Внесок у ГО «ФAiC України» складає 250 грн дорослі, 100 грн - діти, для нових людей - разовий вступний внесок у ГО «ФAiC України» (200 грн); внесок в ФАСХО (ХОКА) – базова ставка – 200 грн.

01/01/2024
Вітаємо з Новим 2024 роком!

Альпіністів та скелелазів, мандрівників та тих, хто мріє подорожувати, вітаємо з Новим роком!
Нехай Новий рік принесе нам Перемогу та повернення до мирного життя! Нехай у нас знову буде багато цікавих подій, змагань, заходів, мандрівок! Нових яскравих вражень!
За два роки війни ми втратили багато наших друзів, котрі загинули на фронті, захищаючи Батьківщину! Багато друзів залишили нас внаслідок бомбардувань та обстрілів, від хвороб та стресу. Ми їх пам'ятатимемо завжди!

Зараз, як і рагіше, ми працюємо для спортсменів: скелелазів, альпіністів класичних, скі-альпіністів, скайрайнерів і льодолазів. Ми відряджаємо на змагання, оформлюємо спортивні розряди, за необхідністю надаємо інші послуги. Хто бажає брати участь в змаганнях, повинен оплатити членські внески за 2024 рік в ФАіС України та ФАіС Харківської області. Хто зараз не змагається, може це зробити за бажанням. Більше про внески тут- alpclub.com.ua/card

30/11/2023
Помер ветеран альпінізму Володимир Рибченко.

Повідомляємо про чергову втрату в лавах нашої спільноти альпіністів. 5 жовтня 2023 року  пішов із життя наш товариш, людина надзвичайної скромності, доброти та турботи – Рибченко Володимир Дмитрович (1954-2023). Майстер спорту, призер чемпіонатів СРСР з альпінізму.
Ми з ним пройшли багато вершин, але особливо запам'яталося першопроходження на пік Одеса (4810м) на Памірі – стіна з перепадом 1300м, середньою крутістю 83 градуси, де 4 ночі ми ночували в гамаках. Також у нього призовий маршрут на Хан-Тенгрі. Він приймав участь в рятувальних роботах під час землетрусу в Спітаку.

10/11/2023
Любов Сухарєва - 75!

З 75-річчям вітаємо нашу Вельмишановну Сухарєву Любов Миколаєвну! 

Бажаємо здоров'я, достатку, миру і добра!!!

Віремо, що доживемо до Перемоги, зберемося всі Харківському клубі альпіністів, як і раніше, будемо спілкуватися, згадувати буремні часи та обговорювати плани на майбутнє!