Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Помер Віктор Назаренко.

6 April, 2022

Сумна новина... Немає більше нашого друга, альпініста, ентузіаста, який 22 роки очолював Харківський клуб альпіністів - Віктора Григоровича Назаренка!

КМС з альпінізму, інструктор-методист 2-ї категорії, «Сніговий барс».

Сердечній приступ його застиг в Дрогобичі. Знайомі, які там проживають або перебувають, відгукніться, потрібна допомога та порада в похованні.

Світла пам'ять!!!

 

Назаренко Віктор Григорович (1952-2022).

КМС з альпінізму, інструктор-методист 2-ї категорії «Сніговий барс» №383.

У Харківському Вищому командно-інженерному училищі ім. Крилова став військовим інженером-електриком. Служба проходила у Середньоазіатському військовому окрузі.

Познайомився з альпінізмом у секції медичного інституту, ще курсантом. У гори потрапив у 1973 до альптабора «Уллу-тау», де здійснив перше сходження на ст. Уллу-тау.

В армії було зараховано до альпіністської команди САВО під рук. Іллінського, виріс до 2-го розряду. У 1978 закінчив школу інструкторів при Казахському республіканському клубі альпіністів. З командою САВО брав участь у зборах, експедиціях та у чемпіонатах Збройних сил СРСР.

Після демобілізації працював інструктором відділень у таборах "Варзоб", "Ельбрус", "Талгар", "Безенгі", "Артуч". Усього в активі понад 100 маршрутів, з них близько 30 – 5 та 6 к.с.

Кірпіч по Ю. ст., 5Б; п.Корженевської; п Комунізму (1976); тр. Чапдара-В.Гамза, 5Б (1978) - золото на чемпіонаті ЗС СРСР; тр. Адамташ, 5Б (1979) – срібло у чемпіонаті ЗС СРСР; Мрія, 5Б; Ягнобська стіна, 5Б; п. Леніна (1981); Ушба Півн., 5Б (1983); Хан-Тенгрі (1989); Амадаблам до 6700 (1999).

У грудні 2006 року з ініціативи Віктора Григоровича була організована експедиція в Карпати групи з 15 незрячих та слабозорих спортсменів, яка завершилася успішним сходженням на в. Говерла. Тренерський склад експедиції: С. Бершов, О. Волков та В. Назаренко.

З 1986 по 2008 – директор Харківського альпклубу.

ОСТАННІ НОВИНИ

16/01/2024
Запрошуємо сплатити членські внески на 2024 рік!

Відкривається сплата поточних членських внесків на 2024 у ГО «ФAiC України» та Відокремлений підрозділ у «ФAiC України» у Харківській області (умовно - ФАСХО).

Згідно Положення про членські внески, оплату треба зробити до кінця лютого. Якщо це не буде зроблено, після 10 березня можуть бути обмеження до участі у всеукраїнських змаганнях.

Внесок у ГО «ФAiC України» складає 250 грн дорослі, 100 грн - діти, для нових людей - разовий вступний внесок у ГО «ФAiC України» (200 грн); внесок в ФАСХО (ХОКА) – базова ставка – 200 грн.

01/01/2024
Вітаємо з Новим 2024 роком!

Альпіністів та скелелазів, мандрівників та тих, хто мріє подорожувати, вітаємо з Новим роком!
Нехай Новий рік принесе нам Перемогу та повернення до мирного життя! Нехай у нас знову буде багато цікавих подій, змагань, заходів, мандрівок! Нових яскравих вражень!
За два роки війни ми втратили багато наших друзів, котрі загинули на фронті, захищаючи Батьківщину! Багато друзів залишили нас внаслідок бомбардувань та обстрілів, від хвороб та стресу. Ми їх пам'ятатимемо завжди!

Зараз, як і рагіше, ми працюємо для спортсменів: скелелазів, альпіністів класичних, скі-альпіністів, скайрайнерів і льодолазів. Ми відряджаємо на змагання, оформлюємо спортивні розряди, за необхідністю надаємо інші послуги. Хто бажає брати участь в змаганнях, повинен оплатити членські внески за 2024 рік в ФАіС України та ФАіС Харківської області. Хто зараз не змагається, може це зробити за бажанням. Більше про внески тут- alpclub.com.ua/card

30/11/2023
Помер ветеран альпінізму Володимир Рибченко.

Повідомляємо про чергову втрату в лавах нашої спільноти альпіністів. 5 жовтня 2023 року  пішов із життя наш товариш, людина надзвичайної скромності, доброти та турботи – Рибченко Володимир Дмитрович (1954-2023). Майстер спорту, призер чемпіонатів СРСР з альпінізму.
Ми з ним пройшли багато вершин, але особливо запам'яталося першопроходження на пік Одеса (4810м) на Памірі – стіна з перепадом 1300м, середньою крутістю 83 градуси, де 4 ночі ми ночували в гамаках. Також у нього призовий маршрут на Хан-Тенгрі. Він приймав участь в рятувальних роботах під час землетрусу в Спітаку.

10/11/2023
Любов Сухарєва - 75!

З 75-річчям вітаємо нашу Вельмишановну Сухарєву Любов Миколаєвну! 

Бажаємо здоров'я, достатку, миру і добра!!!

Віремо, що доживемо до Перемоги, зберемося всі Харківському клубі альпіністів, як і раніше, будемо спілкуватися, згадувати буремні часи та обговорювати плани на майбутнє!

05/11/2023
Інтерв'ю Геннадія Копейки для Montagna.tv

Геннадій Копейка надав Інтерв'ю для найпопулярнішого серед італійських альпіністів інтернет-ресурсу Montagna.tv - про війну в Україні, про українських альпіністів до війни та загибелі на фронті, про Федерацію, про альпінізм...

Віч-на-віч з Геннадієм Копейка, легендою українського альпінізму

Великі сходження в Гімалаї, експедиції в радянський час. І, перш за все, те, що сьогодні роблять альпіністи охопленої війною України.

Дебора Біоназ, 25 жовтня 2023р.