Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Итоги Чемпионата Украины 2020. Успех харьковских скалолазов.

15 September, 2020

10-14 сентября 2020г. в Харькове проходили основные соревнования сезона 2020 (ввиду отсутствия международных соревнований из-за пандемии) - Чемпионат Украины по скалолазанию  (виды трудность и болдеринг). Ранее в Мариупроле состоялся Чемпионат Украины в виде «скорость», поэтому харьковские соревнования подвели итог года по трем видам, а также дали результаты для  «олимпийского формата – вида «многоборье». 

На высоте оказались скалолазы Харьковской области.
В «харьковском» этапе чемпионата половину призовых мест (6 из 12-ти) завоевали хозяева соревнований, а по итогам зачета в «многоборье» чемпионами в этом виде стали харьковчане Леонид Осадчий и Маргарита Захарова. Кроме того третье место у женщин разделили Ксения Захарова и Татьяна Заяц. В сентябре две харьковские скалолазки выполнили норматив «Мастера спорта Украины» - Опашко Арина (тренер Уварова Н.В.) и Захарова Ксения (тренеры – Маренич В.А., Закоолодняя О.В.). ПОЗДРАВЛЯЕМ!!!

Призеры Чемпионата Украины по скалолазанию 2020 года:

Победители и призеры соревнований в дисциплине «скорость» (г.Мариуполь, 1-2.08.2020г):
1. Константин Павленко (Одесса) и Татьяна Колкотина (Днепр)
2. Богдан Ботнар (Харьков) и Алина Щигарева (Никополь)
3. Ярослав Ткач (Кропивныцький) и  Оксана Буровая (Никополь).

Победители и призеры соревнований в дисциплине «болдеринг» (г.Харьков, скалодром «МуравейНик», 10-12.09.2020г):
1 место: Сергей Топишко (Луганск / Киев ) и Евгения Казбекова (г. Днепр).
2 место: Леонид Осадчий (Харьков) и Маргарита Захарова (Харьков)
3 место: Самойлов Федор (Луганск / Украинка, Киевская обл.) и Дарья Нестеренко (Харьков)

Победители и призеры соревнований в дисциплине «трудность» (г.Харьков, скалодром «Вертикаль», 13-14.09.2020г):
1 место: Самойлов Федор (Луганск / Украинка, Киевская обл.) и Евгения Казбекова (г. Днепр).
2 место: Сергей Топишко (Луганск / Киев ) и Маргарита Захарова (Харьков)
3 место: Леонид Осадчий (Харьков) и Ксения Захарова (Харьков)

В дисциплине многоборье (по сумме трёх дисциплин: скорость, боулдеринг, трудность) чемпионами и призёрами стали:
1 место: Леонид Осадчий (Харьков) и Маргарита Захарова (Харьков)
2 место: Самойлов Федор (Луганск / Украинка, Киевская обл.) и Кобец Анастасия (Краматорск)
3 место: Павленко Константин (Одесса) и Ксения Захарова (Харьков) вместе с Татьяна Заяц (Харьков)

Особую благодарность выражаем старшему тренеру сборной команды Харьковской области и Украины Маренич В.О., председателю скального комитета и главному судье многих чемпионатов – Самсоновой Л.Н., Тренерам Уваровой Н.В., Заколодней О.В. Силевич Н.Ю., Сипченко В.В. и другим за подготовку спортсменов и организацию соревнований! 

Протоколы Чемпионата Украины по скалолазанию (трудность, болдеринг и многоборье) в прикрепленном ффайле.

ВложениеРазмер
protokoly_chu-2020_skalolaz.pdf1.44 Мб

ОСТАННІ НОВИНИ

16/01/2024
Запрошуємо сплатити членські внески на 2024 рік!

Відкривається сплата поточних членських внесків на 2024 у ГО «ФAiC України» та Відокремлений підрозділ у «ФAiC України» у Харківській області (умовно - ФАСХО).

Згідно Положення про членські внески, оплату треба зробити до кінця лютого. Якщо це не буде зроблено, після 10 березня можуть бути обмеження до участі у всеукраїнських змаганнях.

Внесок у ГО «ФAiC України» складає 250 грн дорослі, 100 грн - діти, для нових людей - разовий вступний внесок у ГО «ФAiC України» (200 грн); внесок в ФАСХО (ХОКА) – базова ставка – 200 грн.

01/01/2024
Вітаємо з Новим 2024 роком!

Альпіністів та скелелазів, мандрівників та тих, хто мріє подорожувати, вітаємо з Новим роком!
Нехай Новий рік принесе нам Перемогу та повернення до мирного життя! Нехай у нас знову буде багато цікавих подій, змагань, заходів, мандрівок! Нових яскравих вражень!
За два роки війни ми втратили багато наших друзів, котрі загинули на фронті, захищаючи Батьківщину! Багато друзів залишили нас внаслідок бомбардувань та обстрілів, від хвороб та стресу. Ми їх пам'ятатимемо завжди!

Зараз, як і рагіше, ми працюємо для спортсменів: скелелазів, альпіністів класичних, скі-альпіністів, скайрайнерів і льодолазів. Ми відряджаємо на змагання, оформлюємо спортивні розряди, за необхідністю надаємо інші послуги. Хто бажає брати участь в змаганнях, повинен оплатити членські внески за 2024 рік в ФАіС України та ФАіС Харківської області. Хто зараз не змагається, може це зробити за бажанням. Більше про внески тут- alpclub.com.ua/card

30/11/2023
Помер ветеран альпінізму Володимир Рибченко.

Повідомляємо про чергову втрату в лавах нашої спільноти альпіністів. 5 жовтня 2023 року  пішов із життя наш товариш, людина надзвичайної скромності, доброти та турботи – Рибченко Володимир Дмитрович (1954-2023). Майстер спорту, призер чемпіонатів СРСР з альпінізму.
Ми з ним пройшли багато вершин, але особливо запам'яталося першопроходження на пік Одеса (4810м) на Памірі – стіна з перепадом 1300м, середньою крутістю 83 градуси, де 4 ночі ми ночували в гамаках. Також у нього призовий маршрут на Хан-Тенгрі. Він приймав участь в рятувальних роботах під час землетрусу в Спітаку.

10/11/2023
Любов Сухарєва - 75!

З 75-річчям вітаємо нашу Вельмишановну Сухарєву Любов Миколаєвну! 

Бажаємо здоров'я, достатку, миру і добра!!!

Віремо, що доживемо до Перемоги, зберемося всі Харківському клубі альпіністів, як і раніше, будемо спілкуватися, згадувати буремні часи та обговорювати плани на майбутнє!

05/11/2023
Інтерв'ю Геннадія Копейки для Montagna.tv

Геннадій Копейка надав Інтерв'ю для найпопулярнішого серед італійських альпіністів інтернет-ресурсу Montagna.tv - про війну в Україні, про українських альпіністів до війни та загибелі на фронті, про Федерацію, про альпінізм...

Віч-на-віч з Геннадієм Копейка, легендою українського альпінізму

Великі сходження в Гімалаї, експедиції в радянський час. І, перш за все, те, що сьогодні роблять альпіністи охопленої війною України.

Дебора Біоназ, 25 жовтня 2023р.