Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Мировой рекорд по ледолазанию на Кубке Мира

9 February, 2013

Закончились соревнования на этапе Кубка Мира по ледолазанию в румынском Буштени.
Драмматические финалы были как у женщин, так и у мужчин.

У женщин коварное место не преодолели лидеры соревнований — Ангелика Райнер и Шин Вын Сун. У Ангелики вылетел молоток с потолочной зацепки, и она не удержалась на предыдущем, а кореянка не смогла достать инструмент с этой потолочной зацепки и оставила его там.

Мария Толоконина — одна из лидеров соревнований долезла до ТОРа, но проиграла несколько секунд пока еще не блиставшей в этом году Люси Хрозовой из Чехии.
Марьям Филиппова стала третьей (и первой в скорости!).

Финалистки разложились так:
1. HROZOVA Lucie CZE
2. TOLOKONINA Maria RUS
3. FILIPPOVA Maryam RUS
4. SHIN WoonSeon KOR
5. KULIKOVA Natalya RUS
6. PETKOVA Radka BUL
7. RAINER Angelika ITA
8. GALLYAMOVA Nadezhda RUS

У мужчин победу вырвал Парк Хи Йонг из Кореи. Он взял финишное пятно на бочке и не вщелкнул оттяжку — закончилось время. Второе место — Максим Томилов. Он закончил выступление на этой же бочке, но не на финишном пятне. Коля Кузовлев — такой же результат, но по полуфиналу — третий.

Сипавин Валик — шестой (сощелкнулся в середине трассы), Женя Кривошейцев — восьмой. Молоток выстрелил со второй зацепки на трассе.

Места в мужском финале:
1. PARK HeeYong KOR
2. MAXIM Tomilov RUS
3. KUZOVLEV Nikolay RUS
4. HAN JungHee KOR
5. VAGIN Alexey RUS
6. SYPAVIN Valentyn UKR
7. KOLCHEGOSHEV Kirill RUS
8. KRYVOSHEYTSEV Yevgen UKR
Ну а теперь все на party!!!


Павел Батушев установил сегодня новый мировой рекорд на трассе скорости в румынском Буштени - 7.77 сек.!!!!
Предыдущий рекорд в Буштени принадлежит его товарищу по сборной - Павлу Гуляеву (8.74 сек.), сообщает пресс-служба UIAA.
Соревнования на скорость проводят на ледовой стенке высотой 12 метров.
Поздравляем Павла!!!

Результаты сегодняшних стартов в скорости:
1. Павел Батушев
2. Иван Спицин
3. Павел Гуляев
4. Николай Кузовлев

1. Марьям Филиппова
2. Екатерина Феоктистова
3. Екатерина Глазунова
4. Радка Петкова

Мировой рейтинг в скорости после этого этапа возглавляют Павел Гуляев и Мария Толоконина. Нынешние победители наступают им на пятки, причем двух Павлов в рейтинге отделяет один балл.

Напомним, что в скорости Мельников Илья стал 21-й, Кайдаш Владимир — 25-й, что для первого раза очень хорошо!


Информация:    http://ledolaz.com/

ВложениеРазмер
men-speed-busteni-2013.zip703.25 кб
women-speed-busteni-2013.zip699.45 кб
2013-overall-men-lead.pdf121.03 кб
2013-overall-men-speed.pdf121.08 кб
2013-overall-women-lead.pdf119.17 кб
2013-overall-women-speed.pdf115.46 кб

ОСТАННІ НОВИНИ

15/05/2024
Харків'яни на молодіжному чемпіонаті Украйни зі скелелазіння

З 9 по 14 травня в м. Київ відбувся молодіжний чемпіонат Украйни зі скелелазіння (швидкість, болдеринг, трудність, двоборство). Збірна команда Харківської області прийняля участь в цих змаганнях.

Харкiвськi спортсмени попри все показали гідні результати та зайняли 15 призових місць в цих змаганнях: 

23/04/2024
Харківські альпіністи змагалися на Кубку України

18-21 квітня у місті Одеса відбулися змагання Кубку України з техніки альпінізму! 

Раніше цей етап Кубку в квітні ми традиційно проводили на скеледромі «Вертикаль» та він був присвячений пам’яті Ігоря Свєргуна, але з 2022 року з причини військових дій проведення змагань в Харкові було заборонено.

В цьому році Харківський облспорткомітет зміг відрядити збірну команду Харківської області під керівництвом Євгена Тимко в складі 3-х зв’язок, які зайняли в змаганнях 3,5 і 6 місця. Та за сумою балів Харківська область набрала найвищу кількість балів.

24/02/2024
90-річний Ювілей Юрія Михайловича Мацевитого!!!

90 років виповнюється 24 лютого 2024 року Мацевитому Юрію Михайловичу – Майстру спорту з альпінізму, Заслуженому тренеру України, інструктору-методисту 1-ї категорії, Чемпіону України.
Вітаємо Юрія Михайловича! Бажаємо здоров'я та очікуємо дуже цінних для нашого клубу спогадів у майбутній книзі про харківських альпіністів.!
На початку 1960-х років Юрій Михайлович очолював секцію альпінізму ХПІ, з 1958 по 1973 рік – обласну секцію ДЗГ «Буревісник», з 2003 по 2007 рік – Президент Харківської обласної Федерації альпінізму та скелелазіння.

16/01/2024
Запрошуємо сплатити членські внески на 2024 рік!

Відкривається сплата поточних членських внесків на 2024 у ГО «ФAiC України» та Відокремлений підрозділ у «ФAiC України» у Харківській області (умовно - ФАСХО).

Згідно Положення про членські внески, оплату треба зробити до кінця лютого. Якщо це не буде зроблено, після 10 березня можуть бути обмеження до участі у всеукраїнських змаганнях.

Внесок у ГО «ФAiC України» складає 250 грн дорослі, 100 грн - діти, для нових людей - разовий вступний внесок у ГО «ФAiC України» (200 грн); внесок в ФАСХО (ХОКА) – базова ставка – 200 грн.

01/01/2024
Вітаємо з Новим 2024 роком!

Альпіністів та скелелазів, мандрівників та тих, хто мріє подорожувати, вітаємо з Новим роком!
Нехай Новий рік принесе нам Перемогу та повернення до мирного життя! Нехай у нас знову буде багато цікавих подій, змагань, заходів, мандрівок! Нових яскравих вражень!
За два роки війни ми втратили багато наших друзів, котрі загинули на фронті, захищаючи Батьківщину! Багато друзів залишили нас внаслідок бомбардувань та обстрілів, від хвороб та стресу. Ми їх пам'ятатимемо завжди!

Зараз, як і рагіше, ми працюємо для спортсменів: скелелазів, альпіністів класичних, скі-альпіністів, скайрайнерів і льодолазів. Ми відряджаємо на змагання, оформлюємо спортивні розряди, за необхідністю надаємо інші послуги. Хто бажає брати участь в змаганнях, повинен оплатити членські внески за 2024 рік в ФАіС України та ФАіС Харківської області. Хто зараз не змагається, може це зробити за бажанням. Більше про внески тут- alpclub.com.ua/card