Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Основні завдання Харківського обласного клубу альпіністів.

Основними завданнями регіонального клубу альпіністів є:

- розвиток альпінізму та скелелазіння, збільшення їх ролі у всебічному та гармонійному розвитку особистості, зміцненню здоров'я та формуванні здорового способу життя

- допомога у вдосконаленні системи підготовки спортсменів різноі кваліфікації, в участі і проведенні сходжень і змагань в Україні і на міжнародному рівні

- зміцнення та розвиток міжнародних спортивних зв'язків

- соціальний захист прав та інтересів спортсменів, сімей загиблих альпіністів, ветеранів альпінізму та скелелазіння.

Основні функції Харківського обласного клубу альпіністів.

Відповідно до призначених йому функцій (завдань) він виконує наступне:

- сприяє впровадженню національної програми розвитку альпінізму та скелелазіння

- організує заходи щодо підготовки та перепідготовки інструкторів, путівників, суддів у спорті, просуванні та популяризації альпінізму та скелелазіння

- сприяє розвитку матеріально–технічної бази альпінізму та скелелазіння, виробництва обладнання та івентаря

- сприяє захисту природи гірськихх районів

- планує та координує спортивну діяльність альпінізму та скелелазіння міста та області

- представляє інтереси альпінізму та скелелазіння у громадських, господарських та адміністративних органах, у міжнародних організаціях

- представляє та оформляє спортивну документацію, рекомендує та присвоює почесні звання та розряди з альпінізму та скелелазіння та подає їх на затвердження до державних та спортивних установ (організацій) за рішенням Виконкому передає повноваження щодо оформлення розрядів та спортивної документації клубів альпіністів

- вирішує питання розподілу путівок та фінансів, виділених на розвиток альпінізму та скелелазіння, рекомендує виконавців заходів з урахуванням інтересів усіх колективних членів федерації

ОСТАННІ НОВИНИ

15/05/2024
Харків'яни на молодіжному чемпіонаті Украйни зі скелелазіння

З 9 по 14 травня в м. Київ відбувся молодіжний чемпіонат Украйни зі скелелазіння (швидкість, болдеринг, трудність, двоборство). Збірна команда Харківської області прийняля участь в цих змаганнях.

Харкiвськi спортсмени попри все показали гідні результати та зайняли 15 призових місць в цих змаганнях: 

23/04/2024
Харківські альпіністи змагалися на Кубку України

18-21 квітня у місті Одеса відбулися змагання Кубку України з техніки альпінізму! 

Раніше цей етап Кубку в квітні ми традиційно проводили на скеледромі «Вертикаль» та він був присвячений пам’яті Ігоря Свєргуна, але з 2022 року з причини військових дій проведення змагань в Харкові було заборонено.

В цьому році Харківський облспорткомітет зміг відрядити збірну команду Харківської області під керівництвом Євгена Тимко в складі 3-х зв’язок, які зайняли в змаганнях 3,5 і 6 місця. Та за сумою балів Харківська область набрала найвищу кількість балів.

24/02/2024
90-річний Ювілей Юрія Михайловича Мацевитого!!!

90 років виповнюється 24 лютого 2024 року Мацевитому Юрію Михайловичу – Майстру спорту з альпінізму, Заслуженому тренеру України, інструктору-методисту 1-ї категорії, Чемпіону України.
Вітаємо Юрія Михайловича! Бажаємо здоров'я та очікуємо дуже цінних для нашого клубу спогадів у майбутній книзі про харківських альпіністів.!
На початку 1960-х років Юрій Михайлович очолював секцію альпінізму ХПІ, з 1958 по 1973 рік – обласну секцію ДЗГ «Буревісник», з 2003 по 2007 рік – Президент Харківської обласної Федерації альпінізму та скелелазіння.

16/01/2024
Запрошуємо сплатити членські внески на 2024 рік!

Відкривається сплата поточних членських внесків на 2024 у ГО «ФAiC України» та Відокремлений підрозділ у «ФAiC України» у Харківській області (умовно - ФАСХО).

Згідно Положення про членські внески, оплату треба зробити до кінця лютого. Якщо це не буде зроблено, після 10 березня можуть бути обмеження до участі у всеукраїнських змаганнях.

Внесок у ГО «ФAiC України» складає 250 грн дорослі, 100 грн - діти, для нових людей - разовий вступний внесок у ГО «ФAiC України» (200 грн); внесок в ФАСХО (ХОКА) – базова ставка – 200 грн.

01/01/2024
Вітаємо з Новим 2024 роком!

Альпіністів та скелелазів, мандрівників та тих, хто мріє подорожувати, вітаємо з Новим роком!
Нехай Новий рік принесе нам Перемогу та повернення до мирного життя! Нехай у нас знову буде багато цікавих подій, змагань, заходів, мандрівок! Нових яскравих вражень!
За два роки війни ми втратили багато наших друзів, котрі загинули на фронті, захищаючи Батьківщину! Багато друзів залишили нас внаслідок бомбардувань та обстрілів, від хвороб та стресу. Ми їх пам'ятатимемо завжди!

Зараз, як і рагіше, ми працюємо для спортсменів: скелелазів, альпіністів класичних, скі-альпіністів, скайрайнерів і льодолазів. Ми відряджаємо на змагання, оформлюємо спортивні розряди, за необхідністю надаємо інші послуги. Хто бажає брати участь в змаганнях, повинен оплатити членські внески за 2024 рік в ФАіС України та ФАіС Харківської області. Хто зараз не змагається, може це зробити за бажанням. Більше про внески тут- alpclub.com.ua/card