Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

ДРУЖБА В ГОРАХ

Мова видання: 
російська
Ціна: 
50 грн.

Збірник/М.С. Борушко. Дружба в горах; Зі спогадів ветеранів альпінізму – 2-ге вид., доп.; Упоряд.: Ю.М. Борушко, Т.Б. Брінцева; Харків, Золоті сторінки, 2009, 176 с., 16 с. кол. вкл.

Друге видання книги «Дружба в горах» складено сином автора – Борушком Юрієм Михайловичем до 100-річного ювілею Михайла Семеновича Борушка – видатного Харківського альпініста, Майстра спорту, Заслуженого тренера СРСР, який створив і тривалий час очолював Харківську федерацію альпінізму.

Вона містить у собі: текст книжки М.С. Борушка «Дружба в горах», опублікованій у видавництві «Прапор» у 1970 році, в якій автор, проректор Харківського політехнічного інституту імені В.І. Леніна, розповідає про виховання прекрасних якостей людини – патріотизм, волю до перемоги, колективізм, про дружбу людей різних національностей, про їхній подвиг та мужність; спогади альпіністів – друзів та учнів ювіляра та архівні матеріали.

Тексти ілюстровані фотоматеріалами із архіву автора; фотографіями, наданими ветеранами альпінізму та Харківським обласним клубом альпіністів.

ОСТАННІ НОВИНИ

10/11/2023
Любов Сухарєва - 75!

З 75-річчям вітаємо нашу Вельмишановну Сухарєву Любов Миколаєвну! 

Бажаємо здоров'я, достатку, миру і добра!!!

Віремо, що доживемо до Перемоги, зберемося всі Харківському клубі альпіністів, як і раніше, будемо спілкуватися, згадувати буремні часи та обговорювати плани на майбутнє!

05/11/2023
Інтерв'ю Геннадія Копейки для Montagna.tv

Геннадій Копейка надав Інтерв'ю для найпопулярнішого серед італійських альпіністів інтернет-ресурсу Montagna.tv - про війну в Україні, про українських альпіністів до війни та загибелі на фронті, про Федерацію, про альпінізм...

Віч-на-віч з Геннадієм Копейка, легендою українського альпінізму

Великі сходження в Гімалаї, експедиції в радянський час. І, перш за все, те, що сьогодні роблять альпіністи охопленої війною України.

Дебора Біоназ, 25 жовтня 2023р.

29/10/2023
Нас покинула легенда харківського альпінізму Галина Свентицька.

25 жовтня 2023 року на 92-му році життя пішла від нас легендарна харківська альпіністка Галина Костянтинівна Свентицька.

Галина Свентицька володар унікальних звань «Почесний майстер спорту» та «Почесний рятівник». Лікар за фахом та єдина жінка – володар жетону «Рятувальний загін». Вона пройшла серйозні маршрути 5-6 категорії трудності!

Видатна спортсменка, досвідчений інструктор, незмінний лікар альпзаходів, яка надала кваліфіковану допомогу і врятувала життя багатьох альпіністів. Довгий час очолювала Раду ветеранів Харківського клубу альпіністів.

16/10/2023
Харків'яни - призери чемпіонату України.

 

12-15 жовтня 2023р. на скельному масиві біля смт.Буки Черкаської області проходив Чемпіонат України з альпінізму (дисципліна - техніка альпінізму).

Вітаємо харківських альпіністів Альберта Лобанова та Микиту Мироненко, які стали срібними призерами чемпіонату.

17/08/2023
Харківська команда прийняла участь на Чемпіонаті України зі скайранінгу!

11-13 серпня 2023 року відбувся перший Чемпіонат України зі скайранінгу!
Збірна команда Харківської області прийняла участь в цих змаганнях. Анатолій Новак зайняв 4 місце на дистанції «SKY»! Вітаємо!!!
Перший чемпіонат України включав 2 види трас:
"Вертикальний кілометр" — забіг з набором висоти 1000 м з середньою крутизною не менше 20% (тобто довжиною не більше 5 км)
"Sky" — забіг горами зі значним набором висоти та складними ділянками; круті схили, розсипи каміння, скельні гребені (не вище 2 категорії складності). На деяких ділянках був дюльфер, та перила.