Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Відбувся перший Чемпіонат України зі скі-альпінізму

5 February, 2023

Україна - велика держава і як ніколи єдина! Незважаючі на страшні втрати на сході, на заході ми працюємо на перемогу і на продовження життя!
28-29 січня 2023 року Федерація альпінізму і скелелазіння України провела на базі гірськолижного комплексу «Буковель» перший офіційний Чемпіонат України зі скі-альпінізму (безпосередня організація змагань - ГО "Твоя пригода", керівник Олександр Олівсон, голова Комісії зі скі-альпінізму ФАіС України).

Цьому передувала кропітка, майже річна робота по затвердженню в Мінмолодьспорту України Правил змагань та офіційна реєстрація цього виду спорту в Україні.
Скі-альпінізм – всесвітньо-визнаний вид спорту, який розвиває Міжнародна федерація з гірських лиж (International Ski Mountaineering Federation). Спортсмени більш ніж 40 країн (тепер і українські) є членами цієї міжнародної організації та будуть вже в цьому році приймати участь в міжнародних змаганнях.

За рішенням Міжнародного олімпійського комітету від 24.06.2019 скі-альпінізм став Олімпійським видом спорту і буде вперше представлений на зимовій Олімпіаді 2026, яка відбудеться в Мілані та Кортіна-д'Ампеццо (Італія).

Маємо надію побачити українських спортсменів серед Олімпійців!
Призерами Чемпіонату України зі скі-альпінізму 2023 року стали:
Індивідуальна гонка (чоловіки): 
1 місце - Лисенко Андрій
2 місце - Козій Максим
3 місце - Сапіга Сергій

Індивідуальна гонка (жінки):
1 місце - Чертова Анастасія
2 місце - Захарова Поліна
3 місце - Ющенко Олена

Спринт (чоловіки):
1 місце - Лисенко Андрій
2 місце - Олівсон Олександр
3 місце - Музиря Станіслав

Спринт (жінки):
1 місце - Захарова Поліна 
2 місце - Ющенко Олена 
3 місце - Чертова Анастасія 

Вітаємо наших переможців!

Більше вражаючих фото на «Твоя пригода» - https://www.facebook.com/tvoiapryhoda 

Офіційні результати на ФАіС України - http://www.fais.org.ua/index.php?do=documents&category=8

ОСТАННІ НОВИНИ

10/11/2023
Любов Сухарєва - 75!

З 75-річчям вітаємо нашу Вельмишановну Сухарєву Любов Миколаєвну! 

Бажаємо здоров'я, достатку, миру і добра!!!

Віремо, що доживемо до Перемоги, зберемося всі Харківському клубі альпіністів, як і раніше, будемо спілкуватися, згадувати буремні часи та обговорювати плани на майбутнє!

05/11/2023
Інтерв'ю Геннадія Копейки для Montagna.tv

Геннадій Копейка надав Інтерв'ю для найпопулярнішого серед італійських альпіністів інтернет-ресурсу Montagna.tv - про війну в Україні, про українських альпіністів до війни та загибелі на фронті, про Федерацію, про альпінізм...

Віч-на-віч з Геннадієм Копейка, легендою українського альпінізму

Великі сходження в Гімалаї, експедиції в радянський час. І, перш за все, те, що сьогодні роблять альпіністи охопленої війною України.

Дебора Біоназ, 25 жовтня 2023р.

29/10/2023
Нас покинула легенда харківського альпінізму Галина Свентицька.

25 жовтня 2023 року на 92-му році життя пішла від нас легендарна харківська альпіністка Галина Костянтинівна Свентицька.

Галина Свентицька володар унікальних звань «Почесний майстер спорту» та «Почесний рятівник». Лікар за фахом та єдина жінка – володар жетону «Рятувальний загін». Вона пройшла серйозні маршрути 5-6 категорії трудності!

Видатна спортсменка, досвідчений інструктор, незмінний лікар альпзаходів, яка надала кваліфіковану допомогу і врятувала життя багатьох альпіністів. Довгий час очолювала Раду ветеранів Харківського клубу альпіністів.

16/10/2023
Харків'яни - призери чемпіонату України.

 

12-15 жовтня 2023р. на скельному масиві біля смт.Буки Черкаської області проходив Чемпіонат України з альпінізму (дисципліна - техніка альпінізму).

Вітаємо харківських альпіністів Альберта Лобанова та Микиту Мироненко, які стали срібними призерами чемпіонату.

17/08/2023
Харківська команда прийняла участь на Чемпіонаті України зі скайранінгу!

11-13 серпня 2023 року відбувся перший Чемпіонат України зі скайранінгу!
Збірна команда Харківської області прийняла участь в цих змаганнях. Анатолій Новак зайняв 4 місце на дистанції «SKY»! Вітаємо!!!
Перший чемпіонат України включав 2 види трас:
"Вертикальний кілометр" — забіг з набором висоти 1000 м з середньою крутизною не менше 20% (тобто довжиною не більше 5 км)
"Sky" — забіг горами зі значним набором висоти та складними ділянками; круті схили, розсипи каміння, скельні гребені (не вище 2 категорії складності). На деяких ділянках був дюльфер, та перила.