Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Книга "7 Вершин Мира. Наука путешествовать"

12 March, 2009

 

Вышла в свет книга "7 Вершин Мира". Авторы книги - Александр Абрамов, Александр Ельков и Евгений Штиль.
Основу книги составляют захватывающие рассказы Александра Абрамова - капитана российского клуба "7 Вершин", а также легендарных гидов Клуба 7 Вершин (Виктора Бобка, Сергея Кофанова, Игоря Свергуна, Людмилы Коробешко) и участников проекта (Исрафила Ашурлы, Артура Карапетяна, Дмитрия Москалева) и других путешественников и альпинистов.

Как это начиналось в России? Что альпинисты преодолели на пути к семи вершинам? Какие самые невероятные и захватывающие приключения пережили российские восходители? Ответы на все эти вопросы найдутся на страницах книги.
Поможет книга и тем, кто решит самостоятельно совершить восхождения на высшие точки континентов. В книге собрана различная информация по каждой из семи вершин: от истории покорения до практических рекомендаций по восхождению, включая особенности подготовки, способы добраться до горы и маршруты восхождения.
В ближайшее время книгу можно будет приобрести в магазинах "Активный Отдых" и книжных магазинах города, а также непосредственно в Клубе 7 Вершин (с автографом А. Абрамова).

Из книги:
Первые дикие звериные крики мы услышали от наших носильщиков, когда и днем, на марше, холод высоты стал давать о себе знать. Сперва редко - один, второй, а потом все чаще и чаще, подряд, каждый, папуасы разражались громким рычанием, криком, на все лады - кто как мог. Громкий истошный сумасшедший крик!
"Все, - была первая мысль, - теперь точно съедят, это они перед тем, как пообедать человечиной, так психологически готовят себя!"
Но причина оказалась гораздо прозаичнее, и к тому же настала наконец-то пора, когда в нашем снаряжении получалось преимущество: это холод заставлял папуасов так громко кричать. Оказывается, если громко крикнуть, то ощущение холода на время отступает - мы даже не знали такого, а вот туземцы таким свойством человеческого организма постоянно пользовалиь...

ОСТАННІ НОВИНИ

16/05/2025
Троє харків'ян піднялися на Еверест!

14 травня, одразу шестеро українців та українок піднялися на Еверест, серед них троє харків'ян – Валентин Сипавін, В'ячеслав Калашников, Маргарита Дяченко.

Це стало найбільшим груповим сходженням на найвищу вершину світу в історії українського альпінізму. Також наймасовішим стало сходження українців наступного дня - четверо альпіністів зійшли на четверту вершину світу Лхоцзе (8516м), яка поруч. 

В'ячеслав Калашников з початком повномасштабного вторгнення повернувся з-за кордону і став на захист країни. Він провоював майже три роки, звільнився через поранення. І ось він зійшов на Еверест.

23/04/2025
Кубок України з техніки альпінізму в Одесі

19-20 квітня на скеледромі в Одесі пройшли змагання Кубку України з техніки альпінізму. В змаганнях прийняли участь 16 альпіністів з Києва, Одеси, Харкова та Дніпра.

Призерами змагань стали:
1. Павленко Олександр - Антипов Антон
2. Репко Олена - Тимко Євген
3. Гончаренко Надія - Чернявська  Евгенія
6 місце зайняла Харківська команда Панков Дмитро - Чеканов Павло

16/02/2025
Випущено посібник UIAA Alpine Summer Skills

Міжнародна спілка альпіністських асоціацій (UIAA) видала нову книгу – довідник технік альпінізуму.
Зміст книги:
1. Гори – природа, рельєф, погода та інші аспекти.
2. Лідер групи – правила, обов'язки, управління групою.
3. Рятування в горах – основи безпеки та перша допомога.
4. Хайкінг – техніки пересування та підготовка.
5. Скелелазіння – техніка на природному рельєфі.
6. Сходження – ключові принципи та підготовка.

07/01/2025
Козявкіну Віктору Васильовичу – 95 років!!!

Сьогодні, 7 січня 2025 року виповнюється 95 років легендарному харківському альпіністу Віктору Васильовичу Козявкіну. Майстер спорту з альпінізму та скелелазіння. Інструктор-методист 1-ї категорії, чемпіон України та СРСР. Учасник перших змагань зі скелелазіння на першість України в 1952 – 1953 роках. В змаганнях зі скелелазіння різного рівня виступав понад 20 років. За 40 років занять альпінізмом здійснив понад 200 сходжень.
У 1966 році отримав рідкісне звання «Почесний майстер спорту СРСР». Працював інструктором альпінізму до 1992 року. Тривалий термін займав різні посади в структурі рятувальної служби. У середині 1960-х очолював команду рятувальників альплагеря "Ельбрус", що стабільно займала верхні сходинки п'єдесталу на регіональних та Всесоюзних змаганнях рятувальників.

19/12/2024
Харківська федерація альпінізму і скелелазіння показала відмінний результат!

 

Минулого тижня Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної військової адміністрації підвело підсумки спортивних досягнень Харківщини в 2024 році. Неймовірно, але при тому що в Харкові заборонено проводити змагання і щодня прилітають ракети та КАБи з «братської» русні, а в 20 кілометрах знаходиться лінія фронту, спортивний Харків живе!

За підсумками рейтингу серед більш ніж 30-ти діючих видів спорту в Харкові, спортсмени Федераціъ альпінізму і скелелазіння Харківської області продемонструвала відмінні результати у 2024 році:
- серед олімпійських видів спорту, вид спорту скелелазіння зайняв 2 місце (після тенісу) серед регіонів України,
- серед не олімпійських видів спорту, альпінізм зайняв 6 місце!