Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Помер Віктор Назаренко.

6 April, 2022

Сумна новина... Немає більше нашого друга, альпініста, ентузіаста, який 22 роки очолював Харківський клуб альпіністів - Віктора Григоровича Назаренка!

КМС з альпінізму, інструктор-методист 2-ї категорії, «Сніговий барс».

Сердечній приступ його застиг в Дрогобичі. Знайомі, які там проживають або перебувають, відгукніться, потрібна допомога та порада в похованні.

Світла пам'ять!!!

 

Назаренко Віктор Григорович (1952-2022).

КМС з альпінізму, інструктор-методист 2-ї категорії «Сніговий барс» №383.

У Харківському Вищому командно-інженерному училищі ім. Крилова став військовим інженером-електриком. Служба проходила у Середньоазіатському військовому окрузі.

Познайомився з альпінізмом у секції медичного інституту, ще курсантом. У гори потрапив у 1973 до альптабора «Уллу-тау», де здійснив перше сходження на ст. Уллу-тау.

В армії було зараховано до альпіністської команди САВО під рук. Іллінського, виріс до 2-го розряду. У 1978 закінчив школу інструкторів при Казахському республіканському клубі альпіністів. З командою САВО брав участь у зборах, експедиціях та у чемпіонатах Збройних сил СРСР.

Після демобілізації працював інструктором відділень у таборах "Варзоб", "Ельбрус", "Талгар", "Безенгі", "Артуч". Усього в активі понад 100 маршрутів, з них близько 30 – 5 та 6 к.с.

Кірпіч по Ю. ст., 5Б; п.Корженевської; п Комунізму (1976); тр. Чапдара-В.Гамза, 5Б (1978) - золото на чемпіонаті ЗС СРСР; тр. Адамташ, 5Б (1979) – срібло у чемпіонаті ЗС СРСР; Мрія, 5Б; Ягнобська стіна, 5Б; п. Леніна (1981); Ушба Півн., 5Б (1983); Хан-Тенгрі (1989); Амадаблам до 6700 (1999).

У грудні 2006 року з ініціативи Віктора Григоровича була організована експедиція в Карпати групи з 15 незрячих та слабозорих спортсменів, яка завершилася успішним сходженням на в. Говерла. Тренерський склад експедиції: С. Бершов, О. Волков та В. Назаренко.

З 1986 по 2008 – директор Харківського альпклубу.

ОСТАННІ НОВИНИ

14/04/2010
Дневник экспедиции «Украина-Макалу-2010»

14/04/2010 19:23
Ю.Круглов сообщает по телефону:

Сегодня группа Круглова залезла на 6650.
Завтра на смену им выходит группа Бублика, а группа Круглова спускается на отдых в ABC.
/И.К. 

13/04/2010
Дневник экспедиции «Украина-Макалу-2010»

13/04/2010 20:00
Ю.Круглов сообщает по телефону:

Сегодня группа Круглова передвинула Лагерь 1 до высоты 6300.
После этого группа прошла 6 веревок льда по ножу.
Завтра они будут продолжать работу.

12/04/2010
Золотой Ледоруб 2010. Лауреаты

Вчера в Шамони Piolet D'Or вручен командам в двух номинациях:

За лучшее высотное восхождение Piolet D'Or получили Денис Урубко и Борис Дедешко (Казахстан) за восхождение по ЮВ стене Чо Ойю (Непал).

За лучшее техническое восхождение Piolt D'Or получили американцы Джед Браун, Кале Демпсте и шотландец Брюс Норманд за восхождение на Ксульян Фенг по Северной стене 6422м (Китай)

12/04/2010
Телефонограмма из экспедиции «Украина-Макалу-2010»

12/04/2010 15:57
Получена телефонограмма от Юрия Круглова.

Сегодня группа Круглова (Клебанский, Перевалов, Кийко, Круглов) поднялась на 6200 и установила Лагерь 1.
Группа Бублика сделала грузовую ходку в Лагерь 1 и спустилась в ABC.
Группа Пугачёва поднялась в ABC из базового лагеря.

11/04/2010
Северный Полюс: Виктор Бобок – 7 вершин + 2 полюса !

Группа Виктора Бобка достигла 9-го апреля Северного Полюса.

Показания всех приборов указали на точку. Несмотря на более тяжелые, чем обычно погодные условия, страшный холод и ветер, наши лыжники прошли «последний градус», то есть, последние 111 км, в отличном темпе. Реально они прошли примерно на 12-15 км больше, так как каждый день дрейф льдов относил их в обратную сторону.