Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Кубок Украины по технике альпинизма памяти И.Свергуна. Результаты.

23 April, 2017

22-23 апреля 2017г. в Харькове на скалодроме «Вертикаль» прошли соревнования Кубка Украины по альпинизму (дисциплина – техника альпинизма).

Эти соревнования традиционно посвящаются памяти известного харьковского альпиниста, мастера спорта международного класса Игоря Свергуна и проводятся в третий раз. 

Погода способствовала: в дни соревнований впервые за несколько дней не было шквального ветра и снегопада!

Спасибо подготовщикам трасс за интересные маршруты, но они оказались для многих непреодолимыми. Топ в финале достигли только 7 связок из 16-ти.

В основном зачете (среди взрослых) обладателями Кубка стали прошлогодние победители:
Александр Заколодний - Анатолий Оченаш (Харьков),
Александра Тихонова и Надежда Гончаренко (Одесса).

Вторыми были:
Александр Крамаренко - Владимир Кайдаш (Одесса),
Татьяна Стороженко - Стефания Пирогова (Харьков).

Третье место заняли:
Евгений Тимко - Елена Репко (Харьков),
Екатерина Пенина - Инна Раменская (Харьков).

Среди юниоров обладателями Кубка стали:
Камила Цапок - Вячеслав Бабаев (г.Изюм),
Анастасия Чугунова - Анна Аргунова (г.Чугуев).

Среди ветеранов в упорной борьбе Кубок получили
Александр Кобизский - Игорь Примак.

Поздравляем победителей!!!

22 апреля в помещении Харьковского областного клуба альпинистов состоялся Всеукраинский семинар судей по альпинизму. Участие в семинаре приняли не только судьи, но и ведущие спортсмены, благодаря чему удалось достичь эффективных результатов.

Сформирована рабочая группа для доработки Правил соревнований по альпинизму, с целью обеспечения более активного участия спортсменов в соревнованиях и упрощения технологии судейства.

По завершению семинара состоялся Клубный вечер памяти Игоря Свергуна.

 

 
 
 
Благодарим за помощь в организации соревнований:
Харьковскую федерацию альпинизма и скалолазания (президент - Копейка Г.В.),
Управление по делам молодежи и спорта Харьковской облгос администрации (начальник - Кириленко В.В, зам.начальника - Христоев С.В.),
Федерацию альпинизма и скалолазания Украины (президент - Симоненко В.К.),
а также друзей, которые нас вдохновили и поддержали:
Александра Згоду,
Анатолия Мусиенко,
Алексея Гагарина,
Алексея Макарова,
Игоря Збукарева,
Игоря Галку,
Геннадия Анисимова,
Игоря Дробот,
Семена Ген,
Эдуард Семенченко (магазин Клуб путешественников).
 
Фото и видеоматериалы будут опубликованы в ближайшее время.

Предварительные протоколы в прикрепленном файле.
ВложениеРазмер
protokol_ku-2017_teh_alp_final.xlsx17.03 кб

ОСТАННІ НОВИНИ

03/03/2026
Збори харківського підрозділу ФАіС України

3 березня 2026 року відбулися збори Відокремленого підрозділу Федерації альпінізму і скелелазіння України у Харківській області. На порядку денному було три питання: звіт про роботу у 2025 році, вибори Голови харківського підрозділу, обрання делегатів на Звітну Конференцію ФАіС України за підсумками роботи Федерації за 2024-2025 роки, що відбудеться 14.03.2026р. 
По первому питанню були обговорені успіхи та проблеми підрозділу за минулий рік. По другому - Головою Харківського ВП обрано Геннадія Копейку. По третьому - обрані делегати на Конференцію ФАіС України:

03/03/2026
На 85-му році нас покинув Микола Кокодій

У нас знову втрата… 2 березня на 85-му році життя покинув нас активний член нашої спільноти Харківського клубу альпіністів, альпініст, професор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Микола Григорович Кокодій.
Микола Григорович у молодості займався альпінізмом, не досяг високих вершин, але він скорив багато вершин у науковій діяльності. Він полюбляв клубні збори альпіністів, майже завжди був присутній - інтелігентний, освічений, скромний, ввічливий - дуже приємний співрозмовник. 
Світла пам’ять нашому другу!

06/02/2026
Сумна новина, помер Володимир Сухарєв!

Сумна новина, вчора 5 лютого помер Сухарєв Володимир Миколайович.
Перед його 85-річним Ювілеєм (тиждень тому) йому робили чергову операцію, після якої він знаходився в реанімації...
Володимир Миколайович все своє життя присвятив справі альпінізму. Він був неординарною людиною зі своїм баченням, зі своїм характером, але дуже багато зробив для розвитку харківського та українського альпінізму. Його вихованці щиро його шанували та поважали, бо там де керував Сухарєв завжди була тепла атмосфера та родинні відносини.

28/01/2026
Сухарєву Володимиру Миколайовичу – 85 років!

Майстер спорту з альпінізму, інструктор-методист 1-ї категорії, Чемпіон СРСР, рятувальник з Великої літери – методист та практик. 1980-1989 – начальник рятувальної служби та учбової частини альптабору «Цей». Професійний спортивний працівник, який присвятив більш 40 років свого життя роботі в альпіністських секціях Харкова: ХМІ, ХАІ, ХПІ, ХІРЕ.

Найкращі сходження: пік Шпіль (6 кат.скл., першосходження, 1 місце чемпіонату СРСР), Двозубка Аманауза (6-А у двійці з С.Бершовим), Південна Ушба (6-А, маршрут Арцишевського, 6-А), Зах. Домбай (5-Б, першопроходження).

15/12/2025
Семінар зі скелелазіння на скеледромі «Вертикаль»

 

13-14 грудня 2025 року на скеледромі «Вертикаль» пройшов благодійний семінар судівства та навчання постановки скелелазних маршрутів. Це наш перший та дуже корисний досвід.
Дякуємо Михайла Шалагіна.
Наші тренери та спортсмени мали можливість самі придумувати,робити та пролазити нові маршрути. 
Дякуємо Галині Кіпаренко за детальний розгляд правил судівства.
Плануємо продовжити роботу в цьому напрямку.
Захід проходив за підтримки ФАіСХО (Геннадій Копейка, Валентина Маренич).