Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Первая украинка поднялась на Эверест!

20 May, 2016

Сегодня ночью первая украинская женщина - Ирина Галай - поднялась на Эверест!!! Поздравляем Ирину и ее гида Виктора Бобок с успешным восхождением!

А еще у Ирины 18 мая был День рожденья! Прекрасный подарок она себе сделала! Желаем удачи на спуске! Ждем фото с вершины!

28-летняя Ирина Галай родом из Мукачево, сейчас живет в Киеве, работает директором по развитию одной из компаний по продаже нефтепродуктов.

 «Я увлеклась альпинизмом три года назад. Поспорила с сотрудником, проиграла, и меня отправили на Казбек (Кавказ). Зашла успешно самая первая. И после этого я живу от горы до горы. Работаю только для того, чтобы была возможность путешествовать», — смеется Ирина.

Гид Ирины при восхождении на Эверест - опытный альпинист Виктор Бобок (родился в Днепродзержинске, сейчас живет в Москве). Его считают первым украинцем, который побывал на всех главных вершинах всех семи континентов 

Так сбываются мечты!!!

 

А тем временем на Эвересте "жара":

Сообщение Клуба "7 вершин" (это другая экспедиция на Эверест):

"Сегодня в 5 утра по Непалу поднялась на вершину Лакпа Шерпа, это её 7-е восхождение (мировое достижение для женщин). К 8 утра первая группа стояла на вершине мира в следующем составе:
Алек
сандр Абрамов (7-й раз на вершине),
Людмила Коробешко (3-й раз на вершине),
Владимир Котляр,
Роман Реутов,
Ирена Харазова,
Влад Мороз,
Олег Пименов.
Лиана Чабдарова была вынуждена прекратить восхождение на 8500 в связи с головной болью.
Сейчас все спускаются вниз с целью достичь к вечера лагеря АВС на 6400..."

Вторая группа этой экспедиции, в которой украинка Татьяна Яловчак, будет идти на вершину завтра.

 

С южной (непальской) стороны на вершину Эвереста 19 мая (за один день) поднялись более 200 человек.
Погода по-прежнему тиха и прекрасна.
Штурм продолжается.

 

 

 #

ТСН канал 1+1 сделали репортаж в новостийном выпуске 20.05.2016 об Ирине Галай. Многое перепутали, но сюжет получился длинный. Собирательный образ первой украинки на Эвересте удался! Наспех, но оперативно - http://ru.tsn.ua/vypusky  

 

ОСТАННІ НОВИНИ

16/01/2024
Запрошуємо сплатити членські внески на 2024 рік!

Відкривається сплата поточних членських внесків на 2024 у ГО «ФAiC України» та Відокремлений підрозділ у «ФAiC України» у Харківській області (умовно - ФАСХО).

Згідно Положення про членські внески, оплату треба зробити до кінця лютого. Якщо це не буде зроблено, після 10 березня можуть бути обмеження до участі у всеукраїнських змаганнях.

Внесок у ГО «ФAiC України» складає 250 грн дорослі, 100 грн - діти, для нових людей - разовий вступний внесок у ГО «ФAiC України» (200 грн); внесок в ФАСХО (ХОКА) – базова ставка – 200 грн.

01/01/2024
Вітаємо з Новим 2024 роком!

Альпіністів та скелелазів, мандрівників та тих, хто мріє подорожувати, вітаємо з Новим роком!
Нехай Новий рік принесе нам Перемогу та повернення до мирного життя! Нехай у нас знову буде багато цікавих подій, змагань, заходів, мандрівок! Нових яскравих вражень!
За два роки війни ми втратили багато наших друзів, котрі загинули на фронті, захищаючи Батьківщину! Багато друзів залишили нас внаслідок бомбардувань та обстрілів, від хвороб та стресу. Ми їх пам'ятатимемо завжди!

Зараз, як і рагіше, ми працюємо для спортсменів: скелелазів, альпіністів класичних, скі-альпіністів, скайрайнерів і льодолазів. Ми відряджаємо на змагання, оформлюємо спортивні розряди, за необхідністю надаємо інші послуги. Хто бажає брати участь в змаганнях, повинен оплатити членські внески за 2024 рік в ФАіС України та ФАіС Харківської області. Хто зараз не змагається, може це зробити за бажанням. Більше про внески тут- alpclub.com.ua/card

30/11/2023
Помер ветеран альпінізму Володимир Рибченко.

Повідомляємо про чергову втрату в лавах нашої спільноти альпіністів. 5 жовтня 2023 року  пішов із життя наш товариш, людина надзвичайної скромності, доброти та турботи – Рибченко Володимир Дмитрович (1954-2023). Майстер спорту, призер чемпіонатів СРСР з альпінізму.
Ми з ним пройшли багато вершин, але особливо запам'яталося першопроходження на пік Одеса (4810м) на Памірі – стіна з перепадом 1300м, середньою крутістю 83 градуси, де 4 ночі ми ночували в гамаках. Також у нього призовий маршрут на Хан-Тенгрі. Він приймав участь в рятувальних роботах під час землетрусу в Спітаку.

10/11/2023
Любов Сухарєва - 75!

З 75-річчям вітаємо нашу Вельмишановну Сухарєву Любов Миколаєвну! 

Бажаємо здоров'я, достатку, миру і добра!!!

Віремо, що доживемо до Перемоги, зберемося всі Харківському клубі альпіністів, як і раніше, будемо спілкуватися, згадувати буремні часи та обговорювати плани на майбутнє!

05/11/2023
Інтерв'ю Геннадія Копейки для Montagna.tv

Геннадій Копейка надав Інтерв'ю для найпопулярнішого серед італійських альпіністів інтернет-ресурсу Montagna.tv - про війну в Україні, про українських альпіністів до війни та загибелі на фронті, про Федерацію, про альпінізм...

Віч-на-віч з Геннадієм Копейка, легендою українського альпінізму

Великі сходження в Гімалаї, експедиції в радянський час. І, перш за все, те, що сьогодні роблять альпіністи охопленої війною України.

Дебора Біоназ, 25 жовтня 2023р.