Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Первая украинка поднялась на Эверест!

20 May, 2016

Сегодня ночью первая украинская женщина - Ирина Галай - поднялась на Эверест!!! Поздравляем Ирину и ее гида Виктора Бобок с успешным восхождением!

А еще у Ирины 18 мая был День рожденья! Прекрасный подарок она себе сделала! Желаем удачи на спуске! Ждем фото с вершины!

28-летняя Ирина Галай родом из Мукачево, сейчас живет в Киеве, работает директором по развитию одной из компаний по продаже нефтепродуктов.

 «Я увлеклась альпинизмом три года назад. Поспорила с сотрудником, проиграла, и меня отправили на Казбек (Кавказ). Зашла успешно самая первая. И после этого я живу от горы до горы. Работаю только для того, чтобы была возможность путешествовать», — смеется Ирина.

Гид Ирины при восхождении на Эверест - опытный альпинист Виктор Бобок (родился в Днепродзержинске, сейчас живет в Москве). Его считают первым украинцем, который побывал на всех главных вершинах всех семи континентов 

Так сбываются мечты!!!

 

А тем временем на Эвересте "жара":

Сообщение Клуба "7 вершин" (это другая экспедиция на Эверест):

"Сегодня в 5 утра по Непалу поднялась на вершину Лакпа Шерпа, это её 7-е восхождение (мировое достижение для женщин). К 8 утра первая группа стояла на вершине мира в следующем составе:
Алек
сандр Абрамов (7-й раз на вершине),
Людмила Коробешко (3-й раз на вершине),
Владимир Котляр,
Роман Реутов,
Ирена Харазова,
Влад Мороз,
Олег Пименов.
Лиана Чабдарова была вынуждена прекратить восхождение на 8500 в связи с головной болью.
Сейчас все спускаются вниз с целью достичь к вечера лагеря АВС на 6400..."

Вторая группа этой экспедиции, в которой украинка Татьяна Яловчак, будет идти на вершину завтра.

 

С южной (непальской) стороны на вершину Эвереста 19 мая (за один день) поднялись более 200 человек.
Погода по-прежнему тиха и прекрасна.
Штурм продолжается.

 

 

 #

ТСН канал 1+1 сделали репортаж в новостийном выпуске 20.05.2016 об Ирине Галай. Многое перепутали, но сюжет получился длинный. Собирательный образ первой украинки на Эвересте удался! Наспех, но оперативно - http://ru.tsn.ua/vypusky  

 

ОСТАННІ НОВИНИ

22/05/2024
Помер ветеран харьківского альпінізму Ігор Рудерман

21 травня 2024 року помер ветеран харківського альпінізму Рудерман Ігор Львович (1937–2024).

КМС з альпінізму, інструктор-методист 1-ї категорії, володар жетону «Рятувальний загін» (№ 1258). З 1995 р. проживав у Бохумі (Німеччина).

Ігор Львович закінчив ХПІ, інженер-конструктор, кандидат технічних наук. Був членом бюро альпсекції Харківської облради ДСТ «Авангард», членом бюро Федерації альпінізму Харкова, тренером міської школи інструкторів з 1968 до 1971 року. Майже щосезонно з 1965 по 1990 рік брав участь у рятувальних роботах.

15/05/2024
Харків'яни на молодіжному чемпіонаті Украйни зі скелелазіння

З 9 по 14 травня в м. Київ відбувся молодіжний чемпіонат Украйни зі скелелазіння (швидкість, болдеринг, трудність, двоборство). Збірна команда Харківської області прийняля участь в цих змаганнях.

Харкiвськi спортсмени попри все показали гідні результати та зайняли 15 призових місць в цих змаганнях: 

23/04/2024
Харківські альпіністи змагалися на Кубку України

18-21 квітня у місті Одеса відбулися змагання Кубку України з техніки альпінізму! 

Раніше цей етап Кубку в квітні ми традиційно проводили на скеледромі «Вертикаль» та він був присвячений пам’яті Ігоря Свєргуна, але з 2022 року з причини військових дій проведення змагань в Харкові було заборонено.

В цьому році Харківський облспорткомітет зміг відрядити збірну команду Харківської області під керівництвом Євгена Тимко в складі 3-х зв’язок, які зайняли в змаганнях 3,5 і 6 місця. Та за сумою балів Харківська область набрала найвищу кількість балів.

24/02/2024
90-річний Ювілей Юрія Михайловича Мацевитого!!!

90 років виповнюється 24 лютого 2024 року Мацевитому Юрію Михайловичу – Майстру спорту з альпінізму, Заслуженому тренеру України, інструктору-методисту 1-ї категорії, Чемпіону України.
Вітаємо Юрія Михайловича! Бажаємо здоров'я та очікуємо дуже цінних для нашого клубу спогадів у майбутній книзі про харківських альпіністів.!
На початку 1960-х років Юрій Михайлович очолював секцію альпінізму ХПІ, з 1958 по 1973 рік – обласну секцію ДЗГ «Буревісник», з 2003 по 2007 рік – Президент Харківської обласної Федерації альпінізму та скелелазіння.

16/01/2024
Запрошуємо сплатити членські внески на 2024 рік!

Відкривається сплата поточних членських внесків на 2024 у ГО «ФAiC України» та Відокремлений підрозділ у «ФAiC України» у Харківській області (умовно - ФАСХО).

Згідно Положення про членські внески, оплату треба зробити до кінця лютого. Якщо це не буде зроблено, після 10 березня можуть бути обмеження до участі у всеукраїнських змаганнях.

Внесок у ГО «ФAiC України» складає 250 грн дорослі, 100 грн - діти, для нових людей - разовий вступний внесок у ГО «ФAiC України» (200 грн); внесок в ФАСХО (ХОКА) – базова ставка – 200 грн.