Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Харківський обласний клуб альпіністів

 Харківський обласний клуб альпіністів (ХОКА) об'єднує любителів гірських видів спорту, проводить клубні заходи, організовує трекінги та сходження у будь-яких гірських масивах Миру. При Клубі працює Школа альпінізму, яка проводить курс підготовки альпіністів-початківців.

У приміщенні ХОКА знаходиться експозиція Музею харківського альпінізму, де представлена майже 100-річна легендарна історія сходжень харківських альпіністів, є унікальні експонати.

Для членів Клубу безкоштовно:
У приміщенні Клубу організовано роботу Федерації альпінізму та скелелазіння Харківської області (ФАС ХО), яка займається популяризацією та розвитком альпінізму та скелелазіння, сприяє в організації спортивних заходів та змагань, формує збірні команди для участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях, допомагає оформляти розряди та спортивні звання.
Надає зал для проведення навчально-методичної та організаційної роботи.
Проводить клубні вечори, де члени клубу розповідають про свої подорожі та змагання, демонструють відео- та слайд-фільми, спілкуються у невимушеній обстановці.
Надає консультації та різноманітну допомогу, пов'язану із заняттям альпінізмом та скелелазінням.
 

Харківський обласний клуб альпіністів надає послуги:
- організація подорожей та корпоративів на природі,
- прокат альпіністського спорядження,
- погодинна оренда приміщень (зал площею 55 кв.м) для проведення лекцій, семінарів та інших заходів.

Контактна особа: 
Наталія Володимирівна (адміністратор)
Контактна особа: 
(050) 637 54 49
Адреса: 
м.Харків, вул.Данилевського, 38
Контакт. телефон: 
(057) 755 74 47
Режим роботи: 
Під час военного стану працює дистанційно! Пнд - суб - з 10:00 до 18:00, Клубні вечори - 2-й та 4-й четвер місяця 18:00-21:00, за погодженням - у вечірній час та у вихідні
Знижки, пільги: 
від 10% до 25% на різні види послуг
   


ОСТАННІ НОВИНИ

24/02/2024
90-річний Ювілей Юрія Михайловича Мацевитого!!!

90 років виповнюється 24 лютого 2024 року Мацевитому Юрію Михайловичу – Майстру спорту з альпінізму, Заслуженому тренеру України, інструктору-методисту 1-ї категорії, Чемпіону України.
Вітаємо Юрія Михайловича! Бажаємо здоров'я та очікуємо дуже цінних для нашого клубу спогадів у майбутній книзі про харківських альпіністів.!
На початку 1960-х років Юрій Михайлович очолював секцію альпінізму ХПІ, з 1958 по 1973 рік – обласну секцію ДЗГ «Буревісник», з 2003 по 2007 рік – Президент Харківської обласної Федерації альпінізму та скелелазіння.

16/01/2024
Запрошуємо сплатити членські внески на 2024 рік!

Відкривається сплата поточних членських внесків на 2024 у ГО «ФAiC України» та Відокремлений підрозділ у «ФAiC України» у Харківській області (умовно - ФАСХО).

Згідно Положення про членські внески, оплату треба зробити до кінця лютого. Якщо це не буде зроблено, після 10 березня можуть бути обмеження до участі у всеукраїнських змаганнях.

Внесок у ГО «ФAiC України» складає 250 грн дорослі, 100 грн - діти, для нових людей - разовий вступний внесок у ГО «ФAiC України» (200 грн); внесок в ФАСХО (ХОКА) – базова ставка – 200 грн.

01/01/2024
Вітаємо з Новим 2024 роком!

Альпіністів та скелелазів, мандрівників та тих, хто мріє подорожувати, вітаємо з Новим роком!
Нехай Новий рік принесе нам Перемогу та повернення до мирного життя! Нехай у нас знову буде багато цікавих подій, змагань, заходів, мандрівок! Нових яскравих вражень!
За два роки війни ми втратили багато наших друзів, котрі загинули на фронті, захищаючи Батьківщину! Багато друзів залишили нас внаслідок бомбардувань та обстрілів, від хвороб та стресу. Ми їх пам'ятатимемо завжди!

Зараз, як і рагіше, ми працюємо для спортсменів: скелелазів, альпіністів класичних, скі-альпіністів, скайрайнерів і льодолазів. Ми відряджаємо на змагання, оформлюємо спортивні розряди, за необхідністю надаємо інші послуги. Хто бажає брати участь в змаганнях, повинен оплатити членські внески за 2024 рік в ФАіС України та ФАіС Харківської області. Хто зараз не змагається, може це зробити за бажанням. Більше про внески тут- alpclub.com.ua/card

30/11/2023
Помер ветеран альпінізму Володимир Рибченко.

Повідомляємо про чергову втрату в лавах нашої спільноти альпіністів. 5 жовтня 2023 року  пішов із життя наш товариш, людина надзвичайної скромності, доброти та турботи – Рибченко Володимир Дмитрович (1954-2023). Майстер спорту, призер чемпіонатів СРСР з альпінізму.
Ми з ним пройшли багато вершин, але особливо запам'яталося першопроходження на пік Одеса (4810м) на Памірі – стіна з перепадом 1300м, середньою крутістю 83 градуси, де 4 ночі ми ночували в гамаках. Також у нього призовий маршрут на Хан-Тенгрі. Він приймав участь в рятувальних роботах під час землетрусу в Спітаку.

10/11/2023
Любов Сухарєва - 75!

З 75-річчям вітаємо нашу Вельмишановну Сухарєву Любов Миколаєвну! 

Бажаємо здоров'я, достатку, миру і добра!!!

Віремо, що доживемо до Перемоги, зберемося всі Харківському клубі альпіністів, як і раніше, будемо спілкуватися, згадувати буремні часи та обговорювати плани на майбутнє!