Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Харківський обласний клуб альпіністів

 Харківський обласний клуб альпіністів (ХОКА) об'єднує любителів гірських видів спорту, проводить клубні заходи, організовує трекінги та сходження у будь-яких гірських масивах Миру. При Клубі працює Школа альпінізму, яка проводить курс підготовки альпіністів-початківців.

У приміщенні ХОКА знаходиться експозиція Музею харківського альпінізму, де представлена майже 100-річна легендарна історія сходжень харківських альпіністів, є унікальні експонати.

Для членів Клубу безкоштовно:
У приміщенні Клубу організовано роботу Федерації альпінізму та скелелазіння Харківської області (ФАС ХО), яка займається популяризацією та розвитком альпінізму та скелелазіння, сприяє в організації спортивних заходів та змагань, формує збірні команди для участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях, допомагає оформляти розряди та спортивні звання.
Надає зал для проведення навчально-методичної та організаційної роботи.
Проводить клубні вечори, де члени клубу розповідають про свої подорожі та змагання, демонструють відео- та слайд-фільми, спілкуються у невимушеній обстановці.
Надає консультації та різноманітну допомогу, пов'язану із заняттям альпінізмом та скелелазінням.
 

Харківський обласний клуб альпіністів надає послуги:
- організація подорожей та корпоративів на природі,
- прокат альпіністського спорядження,
- погодинна оренда приміщень (зал площею 55 кв.м) для проведення лекцій, семінарів та інших заходів.

Контактна особа: 
Наталія Володимирівна (адміністратор)
Контактна особа: 
(050) 637 54 49
Адреса: 
м.Харків, вул.Данилевського, 38
Контакт. телефон: 
(057) 755 74 47
Режим роботи: 
Під час военного стану працює дистанційно! Пнд - суб - з 10:00 до 18:00, Клубні вечори - 2-й та 4-й четвер місяця 18:00-21:00, за погодженням - у вечірній час та у вихідні
Знижки, пільги: 
від 10% до 25% на різні види послуг
   


ОСТАННІ НОВИНИ

10/11/2023
Любов Сухарєва - 75!

З 75-річчям вітаємо нашу Вельмишановну Сухарєву Любов Миколаєвну! 

Бажаємо здоров'я, достатку, миру і добра!!!

Віремо, що доживемо до Перемоги, зберемося всі Харківському клубі альпіністів, як і раніше, будемо спілкуватися, згадувати буремні часи та обговорювати плани на майбутнє!

05/11/2023
Інтерв'ю Геннадія Копейки для Montagna.tv

Геннадій Копейка надав Інтерв'ю для найпопулярнішого серед італійських альпіністів інтернет-ресурсу Montagna.tv - про війну в Україні, про українських альпіністів до війни та загибелі на фронті, про Федерацію, про альпінізм...

Віч-на-віч з Геннадієм Копейка, легендою українського альпінізму

Великі сходження в Гімалаї, експедиції в радянський час. І, перш за все, те, що сьогодні роблять альпіністи охопленої війною України.

Дебора Біоназ, 25 жовтня 2023р.

29/10/2023
Нас покинула легенда харківського альпінізму Галина Свентицька.

25 жовтня 2023 року на 92-му році життя пішла від нас легендарна харківська альпіністка Галина Костянтинівна Свентицька.

Галина Свентицька володар унікальних звань «Почесний майстер спорту» та «Почесний рятівник». Лікар за фахом та єдина жінка – володар жетону «Рятувальний загін». Вона пройшла серйозні маршрути 5-6 категорії трудності!

Видатна спортсменка, досвідчений інструктор, незмінний лікар альпзаходів, яка надала кваліфіковану допомогу і врятувала життя багатьох альпіністів. Довгий час очолювала Раду ветеранів Харківського клубу альпіністів.

16/10/2023
Харків'яни - призери чемпіонату України.

 

12-15 жовтня 2023р. на скельному масиві біля смт.Буки Черкаської області проходив Чемпіонат України з альпінізму (дисципліна - техніка альпінізму).

Вітаємо харківських альпіністів Альберта Лобанова та Микиту Мироненко, які стали срібними призерами чемпіонату.

17/08/2023
Харківська команда прийняла участь на Чемпіонаті України зі скайранінгу!

11-13 серпня 2023 року відбувся перший Чемпіонат України зі скайранінгу!
Збірна команда Харківської області прийняла участь в цих змаганнях. Анатолій Новак зайняв 4 місце на дистанції «SKY»! Вітаємо!!!
Перший чемпіонат України включав 2 види трас:
"Вертикальний кілометр" — забіг з набором висоти 1000 м з середньою крутизною не менше 20% (тобто довжиною не більше 5 км)
"Sky" — забіг горами зі значним набором висоти та складними ділянками; круті схили, розсипи каміння, скельні гребені (не вище 2 категорії складності). На деяких ділянках був дюльфер, та перила.