Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Новый маршрут в Крыму, гора Сокол.

автор: 
Заколодний А.В.

«Карниз в тумане» 5Б, VI, А2+, 351м. (9 участков) . 

Линия пройдена 11-12.10.2013, Заколодний А.В. - Оливсон А.Я.

Маршрут интересный и разнообразный, проходит по естественному рельефу.

Линия проходит между маршрутами «Два карниза» 5А и «Рыжий угол» 5А, через центр двух карнизов.  На маршруте оставлено два шлямбура на станциях. 

 

Техническое описание. 

«Карниз в тумане» 5Б, VI, А2+, 351м.(9 участков) 

 

От дороги ориентируясь на большое рыжее нависание в нижней части стены подойти под маршрут. Первая станция на кипарисовом дереве.

 

R0-R1 30м. V. От дерева вверх к большому дереву в начале большого угла. Станция на большом дереве. 

 

R1-R2 50м. VI,A2. Вверх по углу до второй горизонтальной трещины 20м.IV. Затем траверс влево до системы мелких щелей и раковин 8м.V. Далее вверх ориентируясь на промоину с кустами 22м.VI,A2. Станция верхней части промоины на своих точках.

 

R2-R3 50м.VI,A2. Верх по щели под нависание 15м.VI+,А2. Далее обходить нависание влево вверх до угла 20м.V-. Вначале угла перейти вправо через нависание в щель, по щели до шлямбура возле дерева15м.VI,A2. Станция шлямбур и свои точки.

 

R3-R4 30м.V-. Верх-вправо под нависание, ориентир большая вертикальная щель. Станция под нависанием шлямбур и свои точки, (шлямбур забит на 50 мм).

 

R4-R5 21м.VI,A2+. По небольшой трещине вверх 3 м.A2+. Затем перейти вправо, в большую щель по ней верх 8 м.A2.(На этом участке порода хрупкая, при неадекватной страховки можно упасть на полку)!!! Далее по косой щели вправо-вверх 10м.VI. Станция в основании нависания на своих тачках.

 

R5-R6 35м.VI,A2. Верх-влево по щели, под центр карниза. Карниз перейти по трещине. Далее по маленьким трещинам и раковинам выйти на верх бастиона. Станция на дереве или камне.

 

R6-R7 40м. IV. По положительной стенке с деревьями вверх в трещину ориентир небольшое дерево. Станция дерево и свои точки. 

 

R7-R8 50м. IV. Верх по щели 15м. Затем забирать влево в проход вертикального, косого нависания. Станция в правой части гребня, на дереве.

 

R8-R9 45м. III. По правой части гребня вверх на вершину. Станция на шлямбуре и своих точках. 

Шлямбура два на станциях CT. 70x10мм.

 

Для прохождения необходимо:

две веревки,

оттяжки 20 шт., 

якоря 10 шт., 

крючья скальные 2шт. клинья,

закладки полтора комплекта,

камалоты или френды набор, (помогут на карнизе несколько больших номеров типа камалот №3).

Остальное по желанию. 

 

 

Спонсоры проекта магазин ЭКСТРЕМ СТАЙЛ
и компания –
 

 

 

Опубликовано: 
18 October, 2013

ОСТАННІ НОВИНИ

10/11/2023
Любов Сухарєва - 75!

З 75-річчям вітаємо нашу Вельмишановну Сухарєву Любов Миколаєвну! 

Бажаємо здоров'я, достатку, миру і добра!!!

Віремо, що доживемо до Перемоги, зберемося всі Харківському клубі альпіністів, як і раніше, будемо спілкуватися, згадувати буремні часи та обговорювати плани на майбутнє!

05/11/2023
Інтерв'ю Геннадія Копейки для Montagna.tv

Геннадій Копейка надав Інтерв'ю для найпопулярнішого серед італійських альпіністів інтернет-ресурсу Montagna.tv - про війну в Україні, про українських альпіністів до війни та загибелі на фронті, про Федерацію, про альпінізм...

Віч-на-віч з Геннадієм Копейка, легендою українського альпінізму

Великі сходження в Гімалаї, експедиції в радянський час. І, перш за все, те, що сьогодні роблять альпіністи охопленої війною України.

Дебора Біоназ, 25 жовтня 2023р.

29/10/2023
Нас покинула легенда харківського альпінізму Галина Свентицька.

25 жовтня 2023 року на 92-му році життя пішла від нас легендарна харківська альпіністка Галина Костянтинівна Свентицька.

Галина Свентицька володар унікальних звань «Почесний майстер спорту» та «Почесний рятівник». Лікар за фахом та єдина жінка – володар жетону «Рятувальний загін». Вона пройшла серйозні маршрути 5-6 категорії трудності!

Видатна спортсменка, досвідчений інструктор, незмінний лікар альпзаходів, яка надала кваліфіковану допомогу і врятувала життя багатьох альпіністів. Довгий час очолювала Раду ветеранів Харківського клубу альпіністів.

16/10/2023
Харків'яни - призери чемпіонату України.

 

12-15 жовтня 2023р. на скельному масиві біля смт.Буки Черкаської області проходив Чемпіонат України з альпінізму (дисципліна - техніка альпінізму).

Вітаємо харківських альпіністів Альберта Лобанова та Микиту Мироненко, які стали срібними призерами чемпіонату.

17/08/2023
Харківська команда прийняла участь на Чемпіонаті України зі скайранінгу!

11-13 серпня 2023 року відбувся перший Чемпіонат України зі скайранінгу!
Збірна команда Харківської області прийняла участь в цих змаганнях. Анатолій Новак зайняв 4 місце на дистанції «SKY»! Вітаємо!!!
Перший чемпіонат України включав 2 види трас:
"Вертикальний кілометр" — забіг з набором висоти 1000 м з середньою крутизною не менше 20% (тобто довжиною не більше 5 км)
"Sky" — забіг горами зі значним набором висоти та складними ділянками; круті схили, розсипи каміння, скельні гребені (не вище 2 категорії складності). На деяких ділянках був дюльфер, та перила.