Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Харьковчане на вершине пика Ленина (7134м)!

8 August, 2013

Сегодня Евгений Полтавец сообщил из верхнего базового лагеря (лагерь 1), что Евгений Тимко и Валентин Сипавин сегодня взошли на вершину пика Ленина (теперь в Таджикистане называется Пик имени Абу Али ибн Сины). Сам же Е.Полтавец отложил попытку своего восхождения из-за болезни, но надеется еще взойти на вершину.

До сих пор погода на Памире была плохая – на горе снегопады, отсутствие видимости, ураганный ветер. Поэтому все альпинисты, находящиеся в базовом лагере только сегодня получили возможность выйти на маршрут.

Плохая погода на Кавказе помешала свершиться планам Александра Заколоднего и Ильи Мельникова - пройти сложный маршрут в Безенги, для участия в Чемпионате Украины. Александр, оценив лавиноопасную обстановку снежных склонов, отказался от восхождения и вернулся в Харьков, где приступил к подготовке нового скалодрома к открытию и проведению соревнований Кубка Украины по скалолазанию. Ждем Валентина Сипавина и Илью Мельникова, которые подготовят на скалодроме маршруты для ледолазания (драйтулинга)…

Кстати, это сегоднешний репортаж о скалодроме.

Сегодня вернулась также группа из 14-ти альпинистов под руководством Сухаревой Л.Н.(ХПИ) из Цея (Кавказ). Из-за плохой погоды не удалось выполнить намеченные планы, но все же несколько человек (теперь уже 100% альпинистов) выполнили нормативы на значок «Альпинист Украины».

Двумя неделями раньше благополучно вернулась группа Александра Костина (Универ), выполнив свою программу-минимум. Еще несколько групп харьковских альпинистов находятся в горах. В сентябре харьковчане планируют взойти на Казбек, в ноябре на гималайский шеститысячник Мера-пик.

Ждем новостей с Эльбруса и пика Ленина.

Всем хорошей погоды и удачи!!!

ОСТАННІ НОВИНИ

10/11/2023
Любов Сухарєва - 75!

З 75-річчям вітаємо нашу Вельмишановну Сухарєву Любов Миколаєвну! 

Бажаємо здоров'я, достатку, миру і добра!!!

Віремо, що доживемо до Перемоги, зберемося всі Харківському клубі альпіністів, як і раніше, будемо спілкуватися, згадувати буремні часи та обговорювати плани на майбутнє!

05/11/2023
Інтерв'ю Геннадія Копейки для Montagna.tv

Геннадій Копейка надав Інтерв'ю для найпопулярнішого серед італійських альпіністів інтернет-ресурсу Montagna.tv - про війну в Україні, про українських альпіністів до війни та загибелі на фронті, про Федерацію, про альпінізм...

Віч-на-віч з Геннадієм Копейка, легендою українського альпінізму

Великі сходження в Гімалаї, експедиції в радянський час. І, перш за все, те, що сьогодні роблять альпіністи охопленої війною України.

Дебора Біоназ, 25 жовтня 2023р.

29/10/2023
Нас покинула легенда харківського альпінізму Галина Свентицька.

25 жовтня 2023 року на 92-му році життя пішла від нас легендарна харківська альпіністка Галина Костянтинівна Свентицька.

Галина Свентицька володар унікальних звань «Почесний майстер спорту» та «Почесний рятівник». Лікар за фахом та єдина жінка – володар жетону «Рятувальний загін». Вона пройшла серйозні маршрути 5-6 категорії трудності!

Видатна спортсменка, досвідчений інструктор, незмінний лікар альпзаходів, яка надала кваліфіковану допомогу і врятувала життя багатьох альпіністів. Довгий час очолювала Раду ветеранів Харківського клубу альпіністів.

16/10/2023
Харків'яни - призери чемпіонату України.

 

12-15 жовтня 2023р. на скельному масиві біля смт.Буки Черкаської області проходив Чемпіонат України з альпінізму (дисципліна - техніка альпінізму).

Вітаємо харківських альпіністів Альберта Лобанова та Микиту Мироненко, які стали срібними призерами чемпіонату.

17/08/2023
Харківська команда прийняла участь на Чемпіонаті України зі скайранінгу!

11-13 серпня 2023 року відбувся перший Чемпіонат України зі скайранінгу!
Збірна команда Харківської області прийняла участь в цих змаганнях. Анатолій Новак зайняв 4 місце на дистанції «SKY»! Вітаємо!!!
Перший чемпіонат України включав 2 види трас:
"Вертикальний кілометр" — забіг з набором висоти 1000 м з середньою крутизною не менше 20% (тобто довжиною не більше 5 км)
"Sky" — забіг горами зі значним набором висоти та складними ділянками; круті схили, розсипи каміння, скельні гребені (не вище 2 категорії складності). На деяких ділянках був дюльфер, та перила.