Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Харьковчанин Бодави Кошаев на высшей точке Америки.

4 March, 2012

2 марта успешное восхождение на вершину Аконкагуа (6962 м), Аргентина, совершил харьковский альпинист Бадави Кашаев.

Эта гора находится в Аргентине, не далеко от границы с Чили и является высшей точкой американских континентов. Лучший сезон для восхождения с декабря по март и в это время гора пользуется большой популярность среди альпинистов разных стран.

Несмотря на то, что классический маршрут восхождения нельзя назвать технически сложным, гора требует к себе повышенного внимания ввиду своей высоты (это семь тысяч и нужна правильная акклиматизация), а также ввиду масштабности её безграничных склонов. Зачастую, тропа неуверенно выбранная при спуске с вершины, особенно в момент изменения погодных условий, может привести альпинистов далеко не к базовому лагерю.

Но все трудности позади и можно заслуженно поздравить Бадави с достижением поставленной цели. Два с половиной года как Бадави пришел к нам в клуб и стремительный взлёт в его спортивной карьере надёжно вписывает его имя в рейтинг лучших альпинистов за прошедший год:
Эльбрус, Охос дель Саладо(Чили), Орисаба и Истасиуатль (Мексика), Чо-ойю до 7400м(Тибет), пик Ленина, Хан-Тенгри, Амадаблам 6810м (Непал), Килиманджаро 5895м.(Африка), Ктопакси5897м., Чимборасо 6310м(Эквадор), треки вокруг Манаслу и Кайлаша.
Это далеко не полный список его путешествий и восхождений.

Ещё раз поздравляем с восхождением, и будем ждать новых свершений!
Харьковская Федерация альпинизма и скалолазания

 

ОСТАННІ НОВИНИ

16/01/2024
Запрошуємо сплатити членські внески на 2024 рік!

Відкривається сплата поточних членських внесків на 2024 у ГО «ФAiC України» та Відокремлений підрозділ у «ФAiC України» у Харківській області (умовно - ФАСХО).

Згідно Положення про членські внески, оплату треба зробити до кінця лютого. Якщо це не буде зроблено, після 10 березня можуть бути обмеження до участі у всеукраїнських змаганнях.

Внесок у ГО «ФAiC України» складає 250 грн дорослі, 100 грн - діти, для нових людей - разовий вступний внесок у ГО «ФAiC України» (200 грн); внесок в ФАСХО (ХОКА) – базова ставка – 200 грн.

01/01/2024
Вітаємо з Новим 2024 роком!

Альпіністів та скелелазів, мандрівників та тих, хто мріє подорожувати, вітаємо з Новим роком!
Нехай Новий рік принесе нам Перемогу та повернення до мирного життя! Нехай у нас знову буде багато цікавих подій, змагань, заходів, мандрівок! Нових яскравих вражень!
За два роки війни ми втратили багато наших друзів, котрі загинули на фронті, захищаючи Батьківщину! Багато друзів залишили нас внаслідок бомбардувань та обстрілів, від хвороб та стресу. Ми їх пам'ятатимемо завжди!

Зараз, як і рагіше, ми працюємо для спортсменів: скелелазів, альпіністів класичних, скі-альпіністів, скайрайнерів і льодолазів. Ми відряджаємо на змагання, оформлюємо спортивні розряди, за необхідністю надаємо інші послуги. Хто бажає брати участь в змаганнях, повинен оплатити членські внески за 2024 рік в ФАіС України та ФАіС Харківської області. Хто зараз не змагається, може це зробити за бажанням. Більше про внески тут- alpclub.com.ua/card

30/11/2023
Помер ветеран альпінізму Володимир Рибченко.

Повідомляємо про чергову втрату в лавах нашої спільноти альпіністів. 5 жовтня 2023 року  пішов із життя наш товариш, людина надзвичайної скромності, доброти та турботи – Рибченко Володимир Дмитрович (1954-2023). Майстер спорту, призер чемпіонатів СРСР з альпінізму.
Ми з ним пройшли багато вершин, але особливо запам'яталося першопроходження на пік Одеса (4810м) на Памірі – стіна з перепадом 1300м, середньою крутістю 83 градуси, де 4 ночі ми ночували в гамаках. Також у нього призовий маршрут на Хан-Тенгрі. Він приймав участь в рятувальних роботах під час землетрусу в Спітаку.

10/11/2023
Любов Сухарєва - 75!

З 75-річчям вітаємо нашу Вельмишановну Сухарєву Любов Миколаєвну! 

Бажаємо здоров'я, достатку, миру і добра!!!

Віремо, що доживемо до Перемоги, зберемося всі Харківському клубі альпіністів, як і раніше, будемо спілкуватися, згадувати буремні часи та обговорювати плани на майбутнє!

05/11/2023
Інтерв'ю Геннадія Копейки для Montagna.tv

Геннадій Копейка надав Інтерв'ю для найпопулярнішого серед італійських альпіністів інтернет-ресурсу Montagna.tv - про війну в Україні, про українських альпіністів до війни та загибелі на фронті, про Федерацію, про альпінізм...

Віч-на-віч з Геннадієм Копейка, легендою українського альпінізму

Великі сходження в Гімалаї, експедиції в радянський час. І, перш за все, те, що сьогодні роблять альпіністи охопленої війною України.

Дебора Біоназ, 25 жовтня 2023р.