Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

План мероприятий Харьковской школы альпинизма

20 January, 2012

Программа обучения альпинистов первого этапа близится к финишной прямой. Тренировочный поход по Харьковской области и восхождение на Говерлу завершат обучение на значок «Альпинист Украины».

Еще не поздно подключиться к нашим мероприятиям как по программе на значок «Альпинист Украины», так и для участия в отдельных походах, восхождениях и тренировках.
Приглашаются все желающие!

ПЛАН  МЕРОПРИЯТИЙ.

Расписание занятий и тренировок:
среда и пятница 18:00 – 20:00 - тренировка на скалолазном стенде Спорткомплекса ХФТИ (пос.Пятихатки).
воскресенье 10:00 – 13:00 - ОФП – бег, командные игры, теоритические лекции и занятия – лесопарк (на базе «Школы Бойко»).

28-29 января – пеший поход (25км) с ночевкой в районе Чугуев – Эсхар. Отработка техники установки бивуака, приготовления пищи, сплочение колектива.

24-29 февраля – зачетное восхождение на Говерлу и Петрос, ледово-снежные занятия, работа в связках. Выполнившие программу обучения получают удостоверение и значок «Альпинист Украины».

март- май – продолжение тренировочного процесса, тренировочные выезды в Крым (проведение скальных занятий и восхождений).

июль –август – тренировочный сбор на Кавказе для выполнения нормативов на 3-й и 2-й разряд по альпинизму, восхождения на Эльбрус, Казбек, Арарат и другие вершины.

По мере формирования групп, будет корректироваться план подготовки, в зависимости от квалификации альпинистов.

Для желающих заниматься альпинизмом - просьба обращаться на fas@alpclub.com.ua , тел. 716-45-05, Харьковский областной клуб альпинистов.

На Ваши вопросы могут ответить:

Тренер Александр Заколодний – 066 632 70 38,   zakal87@ukr.net
Старший тренер Игорь Свергун – 050 308 53 80   igor_svergun@mail.ru

Дополнительная информация о Школе альпинизма Сергея Бершова.

ОСТАННІ НОВИНИ

10/11/2023
Любов Сухарєва - 75!

З 75-річчям вітаємо нашу Вельмишановну Сухарєву Любов Миколаєвну! 

Бажаємо здоров'я, достатку, миру і добра!!!

Віремо, що доживемо до Перемоги, зберемося всі Харківському клубі альпіністів, як і раніше, будемо спілкуватися, згадувати буремні часи та обговорювати плани на майбутнє!

05/11/2023
Інтерв'ю Геннадія Копейки для Montagna.tv

Геннадій Копейка надав Інтерв'ю для найпопулярнішого серед італійських альпіністів інтернет-ресурсу Montagna.tv - про війну в Україні, про українських альпіністів до війни та загибелі на фронті, про Федерацію, про альпінізм...

Віч-на-віч з Геннадієм Копейка, легендою українського альпінізму

Великі сходження в Гімалаї, експедиції в радянський час. І, перш за все, те, що сьогодні роблять альпіністи охопленої війною України.

Дебора Біоназ, 25 жовтня 2023р.

29/10/2023
Нас покинула легенда харківського альпінізму Галина Свентицька.

25 жовтня 2023 року на 92-му році життя пішла від нас легендарна харківська альпіністка Галина Костянтинівна Свентицька.

Галина Свентицька володар унікальних звань «Почесний майстер спорту» та «Почесний рятівник». Лікар за фахом та єдина жінка – володар жетону «Рятувальний загін». Вона пройшла серйозні маршрути 5-6 категорії трудності!

Видатна спортсменка, досвідчений інструктор, незмінний лікар альпзаходів, яка надала кваліфіковану допомогу і врятувала життя багатьох альпіністів. Довгий час очолювала Раду ветеранів Харківського клубу альпіністів.

16/10/2023
Харків'яни - призери чемпіонату України.

 

12-15 жовтня 2023р. на скельному масиві біля смт.Буки Черкаської області проходив Чемпіонат України з альпінізму (дисципліна - техніка альпінізму).

Вітаємо харківських альпіністів Альберта Лобанова та Микиту Мироненко, які стали срібними призерами чемпіонату.

17/08/2023
Харківська команда прийняла участь на Чемпіонаті України зі скайранінгу!

11-13 серпня 2023 року відбувся перший Чемпіонат України зі скайранінгу!
Збірна команда Харківської області прийняла участь в цих змаганнях. Анатолій Новак зайняв 4 місце на дистанції «SKY»! Вітаємо!!!
Перший чемпіонат України включав 2 види трас:
"Вертикальний кілометр" — забіг з набором висоти 1000 м з середньою крутизною не менше 20% (тобто довжиною не більше 5 км)
"Sky" — забіг горами зі значним набором висоти та складними ділянками; круті схили, розсипи каміння, скельні гребені (не вище 2 категорії складності). На деяких ділянках був дюльфер, та перила.