Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Книга "80 лет Харьковскому альпинизму"

Федерация альпинизма и скалолазания Харьковской области совместно с издательством «Золотые страницы» выпустила презентационное издание книги «80 лет Харьковскому альпинизму».

Эта книга – своеобразный итог достижений Харьковской школы альпинизма (ведущей в странах СНГ), начиная с восхождения М.Погребецкого в 1927 году на семитысячник Тянь-Шаня пик Хан-Тенгри до наших дней.
За это время Харьков воспитал более 100 Мастеров спорта по альпинизму и скалолазанию, 6 Заслуженных мастеров спорта (С.Бершов, А.Москальцов, В.Пастух, М.Погребецкий, В.Хомутов – альпинизм, Е.Репко - скалолазание), 9 Мастеров спорта международного класса (С.Бершов , Г.Копейка, А Макаров, В.Пастух, И.Свергун – альпинизм, В.Захаров, О.Захарова, А.Остапенко, Е.Репко - скалолазание), 7 Заслуженных тренеров (М.Борушко, А.Спесивцев – ЗТ СССР, П.Курилов – ЗТ УССР, Г.Артеменко, С.Бершов, В.Маренич, Ю.Мацевитый – ЗТ Украины), 23 «Снежных барса», более 10 человек удостоены правительственных наград за заслуги в спорте, подготовлено около 300 инструкторов альпинизма.
В книге 143 биографических статьи об известных харьковских альпинистах и скалолазах, 28 статей о восхождениях в Гималаях и других горах мира, исторических очерков, статистических подборок.
Книга формата А4, твердый переплет, на русском языке, объемом 256 страниц, 12 страниц цветных вклеек. Тираж – 1 500 экз.

Распространяется в книготорговой сети г.Харькова и Украины.

Заявки на покупку книги принимаются на book@alpclub.com.ua

Опубликовано: 
20 May, 2008

ОСТАННІ НОВИНИ

10/11/2023
Любов Сухарєва - 75!

З 75-річчям вітаємо нашу Вельмишановну Сухарєву Любов Миколаєвну! 

Бажаємо здоров'я, достатку, миру і добра!!!

Віремо, що доживемо до Перемоги, зберемося всі Харківському клубі альпіністів, як і раніше, будемо спілкуватися, згадувати буремні часи та обговорювати плани на майбутнє!

05/11/2023
Інтерв'ю Геннадія Копейки для Montagna.tv

Геннадій Копейка надав Інтерв'ю для найпопулярнішого серед італійських альпіністів інтернет-ресурсу Montagna.tv - про війну в Україні, про українських альпіністів до війни та загибелі на фронті, про Федерацію, про альпінізм...

Віч-на-віч з Геннадієм Копейка, легендою українського альпінізму

Великі сходження в Гімалаї, експедиції в радянський час. І, перш за все, те, що сьогодні роблять альпіністи охопленої війною України.

Дебора Біоназ, 25 жовтня 2023р.

29/10/2023
Нас покинула легенда харківського альпінізму Галина Свентицька.

25 жовтня 2023 року на 92-му році життя пішла від нас легендарна харківська альпіністка Галина Костянтинівна Свентицька.

Галина Свентицька володар унікальних звань «Почесний майстер спорту» та «Почесний рятівник». Лікар за фахом та єдина жінка – володар жетону «Рятувальний загін». Вона пройшла серйозні маршрути 5-6 категорії трудності!

Видатна спортсменка, досвідчений інструктор, незмінний лікар альпзаходів, яка надала кваліфіковану допомогу і врятувала життя багатьох альпіністів. Довгий час очолювала Раду ветеранів Харківського клубу альпіністів.

16/10/2023
Харків'яни - призери чемпіонату України.

 

12-15 жовтня 2023р. на скельному масиві біля смт.Буки Черкаської області проходив Чемпіонат України з альпінізму (дисципліна - техніка альпінізму).

Вітаємо харківських альпіністів Альберта Лобанова та Микиту Мироненко, які стали срібними призерами чемпіонату.

17/08/2023
Харківська команда прийняла участь на Чемпіонаті України зі скайранінгу!

11-13 серпня 2023 року відбувся перший Чемпіонат України зі скайранінгу!
Збірна команда Харківської області прийняла участь в цих змаганнях. Анатолій Новак зайняв 4 місце на дистанції «SKY»! Вітаємо!!!
Перший чемпіонат України включав 2 види трас:
"Вертикальний кілометр" — забіг з набором висоти 1000 м з середньою крутизною не менше 20% (тобто довжиною не більше 5 км)
"Sky" — забіг горами зі значним набором висоти та складними ділянками; круті схили, розсипи каміння, скельні гребені (не вище 2 категорії складності). На деяких ділянках був дюльфер, та перила.