Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Харьковчане в составе Национальной Гималайской экспедиции !

4 March, 2010

Сборная команда альпинистов Украины, согласно плана подготовки восхождения на в.Макалу (8463 м.) по новому маршруту на Ю-З стене (руководитель экспедиции В.К. Симоненко), провела третий 8-дневный сбор на Кавказе, который закончился на склонах Эльбруса двойным восхождением на вершину и скоростными забегами.

 

Коротко о результатах сбора.

В сборе приняло участие 15 человек.
Старший тренер - Мстислав Горбенко, ЗМС
Тренер - Михаил Загирняк, МС
Врач - Игорь Бондарь, 1 с.р.

Спортсмены сбора:
Сергей Пугачев (г. Горловка) - МС
Юрий Круглов (г. Севастополь) - МС
Сергей Бублик (г. Сумы) - МС
Владимир Рошко (г. Сумы) - МС
Максим Перевалов (г. Одесса) - МС
Владимир Клебанский (г.Одесса) - КМС
Андрей Кийко (г. Харьков) - КМС
Александр Заколодный (г. Харьков) - КМС
Павел Киричек (г. Киев) - КМС
Дмитрий Венславовский (г. Винница) - КМС
Юрий Киличенко (г. Одесса) - КМС
Игорь Стороженко (г. Донецк) - КМС

К сожалению, из борьбы выбыл из-за травмы ноги В. Рошко.
Акклиматизация началась с подъема на пик Терскол (3100 м), далее на скалы Пастухова (4700 м) и закончилась двойным восхождением на Западную и Восточную вершины Эльбруса.

2 марта было совершено восхождение на Западную и Восточную вершины Эльбруса (так называемый Крест Эльбруса). Руководитель восхождения - Юрий Круглов.

3 марта было совершено восхождение на Восточную вершину. Руководитель восхождения — Сергей Пугачев.
Восхождения были совершены в зимних условиях — температура воздуха минус 25 градусов, сильный ветер, иногда метель, ограниченная видимость.

4 марта, для окончательного установления десятки участников экспедиции «Украина - Макалу 2010», был проведен забег на пик Терскол с перепадом высот 1000 м.
Выиграл забег Максим Перевалов с результатом 1ч 02 мин.
Второе место - Владимир Клебанский (1ч 07 мин.)
Третье место - Александр Заколодный (1ч 09 мин.)

Таким образом, окончательный состав команды для участия в экспедиции «Украина-Макалу 2010» утверждён в следующем составе:
1. Юрий Круглов (г. Севастополь) - капитан команды
2. Сергей Пугачев (г.Горловка)
3. Сергей Бублик (г.Сумы)
4. Максим Перевалов (г.Одесса)
5. Владимир Клебанский (г.Одесса)
6. Андрей Кийко (г.Харьков)
7. Александр Заколодный (г.Харьков)
8. Павел Киричек (г.Киев)
9. Дмитрий Венславовский (г.Винница)
10. Игорь Стороженко (г.Донецк)

Запасные
1. Юрий Киличенко
2. Владимир Рошко
Экспедиция «Украина- Макалу 2010» под руководством Заслуженного тренера В. Симоненко стартует в Непал 27 марта.

Старший тренер сбора,
Мстислав Горбенко
04.03.2010

От редакции:
Поздравляем Харьковских альпинистов Андрея Кийко и Александра Заколодного с включением в основной состав и желаем успеха в Украинской Национальной Гималайской экспедиции!
Кстати, вершина Макалу – один из 3-х восьмитысячников, на который еще не ступала нога Харьковчанина. 

ОСТАННІ НОВИНИ

15/05/2024
Харків'яни на молодіжному чемпіонаті Украйни зі скелелазіння

З 9 по 14 травня в м. Київ відбувся молодіжний чемпіонат Украйни зі скелелазіння (швидкість, болдеринг, трудність, двоборство). Збірна команда Харківської області прийняля участь в цих змаганнях.

Харкiвськi спортсмени попри все показали гідні результати та зайняли 15 призових місць в цих змаганнях: 

23/04/2024
Харківські альпіністи змагалися на Кубку України

18-21 квітня у місті Одеса відбулися змагання Кубку України з техніки альпінізму! 

Раніше цей етап Кубку в квітні ми традиційно проводили на скеледромі «Вертикаль» та він був присвячений пам’яті Ігоря Свєргуна, але з 2022 року з причини військових дій проведення змагань в Харкові було заборонено.

В цьому році Харківський облспорткомітет зміг відрядити збірну команду Харківської області під керівництвом Євгена Тимко в складі 3-х зв’язок, які зайняли в змаганнях 3,5 і 6 місця. Та за сумою балів Харківська область набрала найвищу кількість балів.

24/02/2024
90-річний Ювілей Юрія Михайловича Мацевитого!!!

90 років виповнюється 24 лютого 2024 року Мацевитому Юрію Михайловичу – Майстру спорту з альпінізму, Заслуженому тренеру України, інструктору-методисту 1-ї категорії, Чемпіону України.
Вітаємо Юрія Михайловича! Бажаємо здоров'я та очікуємо дуже цінних для нашого клубу спогадів у майбутній книзі про харківських альпіністів.!
На початку 1960-х років Юрій Михайлович очолював секцію альпінізму ХПІ, з 1958 по 1973 рік – обласну секцію ДЗГ «Буревісник», з 2003 по 2007 рік – Президент Харківської обласної Федерації альпінізму та скелелазіння.

16/01/2024
Запрошуємо сплатити членські внески на 2024 рік!

Відкривається сплата поточних членських внесків на 2024 у ГО «ФAiC України» та Відокремлений підрозділ у «ФAiC України» у Харківській області (умовно - ФАСХО).

Згідно Положення про членські внески, оплату треба зробити до кінця лютого. Якщо це не буде зроблено, після 10 березня можуть бути обмеження до участі у всеукраїнських змаганнях.

Внесок у ГО «ФAiC України» складає 250 грн дорослі, 100 грн - діти, для нових людей - разовий вступний внесок у ГО «ФAiC України» (200 грн); внесок в ФАСХО (ХОКА) – базова ставка – 200 грн.

01/01/2024
Вітаємо з Новим 2024 роком!

Альпіністів та скелелазів, мандрівників та тих, хто мріє подорожувати, вітаємо з Новим роком!
Нехай Новий рік принесе нам Перемогу та повернення до мирного життя! Нехай у нас знову буде багато цікавих подій, змагань, заходів, мандрівок! Нових яскравих вражень!
За два роки війни ми втратили багато наших друзів, котрі загинули на фронті, захищаючи Батьківщину! Багато друзів залишили нас внаслідок бомбардувань та обстрілів, від хвороб та стресу. Ми їх пам'ятатимемо завжди!

Зараз, як і рагіше, ми працюємо для спортсменів: скелелазів, альпіністів класичних, скі-альпіністів, скайрайнерів і льодолазів. Ми відряджаємо на змагання, оформлюємо спортивні розряди, за необхідністю надаємо інші послуги. Хто бажає брати участь в змаганнях, повинен оплатити членські внески за 2024 рік в ФАіС України та ФАіС Харківської області. Хто зараз не змагається, може це зробити за бажанням. Більше про внески тут- alpclub.com.ua/card