Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Маренич Валентина Олександрівна

дата народження: 
29.07.1960

Маренич Валентина Александровна (1960)Заслужений тренер України зі скелелазіння. За освітою інженер-технолог закінчила Луганський машинобудівний інститут. Після розподілу 8 років працювала на заводі ім. Малишева за фахом. Займалася спортом та думала, що інженером пропрацює до пенсії. Але її спортивні захоплення — альпінізм та скелелазіння — виявилися сильнішими. У 1990 р. на запрошення Ігоря Вінокура перейшла на тренерську роботу в ДЮСШ "Кіровець", а після його від'їзду повністю замінила Ігоря Яковича на цій роботі. Характер спокійний, м'який любить займатися з дітьми. Дуже відповідальна. Нині Валентина Олександрівна — заслужений тренер України, ст. тренер молодіжної збірної команди України, ст. тренер КФК «Кіровець», де підвищують майстерність імениті скелелази Ольга та Володимир Захарови, Олена Ріпко, члени збірної Олена Кривоніс (Бушева) та Ігор Гусак, Олександр Салімов та інші скелелази, що подають великі надії. За підсумками 1999 року В.А. Маренич визнано найкращим тренером України неолімпійських видів спорту.

клуб/секція: 
ДЮСШ Кировец
розряд з альпінізму: 
1 разряд
розряд зі скелелазіння: 
КМС
тренер зі скелелазіння: 
высшая категория
суддівська категорія зі скелелазіння: 
1 категория
Оплата ФАіСУ 2023г.: 
250 ГРН.
Оплата ФАСХО 2023г.: 
200 ГРН.

ОСТАННІ НОВИНИ

10/11/2023
Любов Сухарєва - 75!

З 75-річчям вітаємо нашу Вельмишановну Сухарєву Любов Миколаєвну! 

Бажаємо здоров'я, достатку, миру і добра!!!

Віремо, що доживемо до Перемоги, зберемося всі Харківському клубі альпіністів, як і раніше, будемо спілкуватися, згадувати буремні часи та обговорювати плани на майбутнє!

05/11/2023
Інтерв'ю Геннадія Копейки для Montagna.tv

Геннадій Копейка надав Інтерв'ю для найпопулярнішого серед італійських альпіністів інтернет-ресурсу Montagna.tv - про війну в Україні, про українських альпіністів до війни та загибелі на фронті, про Федерацію, про альпінізм...

Віч-на-віч з Геннадієм Копейка, легендою українського альпінізму

Великі сходження в Гімалаї, експедиції в радянський час. І, перш за все, те, що сьогодні роблять альпіністи охопленої війною України.

Дебора Біоназ, 25 жовтня 2023р.

29/10/2023
Нас покинула легенда харківського альпінізму Галина Свентицька.

25 жовтня 2023 року на 92-му році життя пішла від нас легендарна харківська альпіністка Галина Костянтинівна Свентицька.

Галина Свентицька володар унікальних звань «Почесний майстер спорту» та «Почесний рятівник». Лікар за фахом та єдина жінка – володар жетону «Рятувальний загін». Вона пройшла серйозні маршрути 5-6 категорії трудності!

Видатна спортсменка, досвідчений інструктор, незмінний лікар альпзаходів, яка надала кваліфіковану допомогу і врятувала життя багатьох альпіністів. Довгий час очолювала Раду ветеранів Харківського клубу альпіністів.

16/10/2023
Харків'яни - призери чемпіонату України.

 

12-15 жовтня 2023р. на скельному масиві біля смт.Буки Черкаської області проходив Чемпіонат України з альпінізму (дисципліна - техніка альпінізму).

Вітаємо харківських альпіністів Альберта Лобанова та Микиту Мироненко, які стали срібними призерами чемпіонату.

17/08/2023
Харківська команда прийняла участь на Чемпіонаті України зі скайранінгу!

11-13 серпня 2023 року відбувся перший Чемпіонат України зі скайранінгу!
Збірна команда Харківської області прийняла участь в цих змаганнях. Анатолій Новак зайняв 4 місце на дистанції «SKY»! Вітаємо!!!
Перший чемпіонат України включав 2 види трас:
"Вертикальний кілометр" — забіг з набором висоти 1000 м з середньою крутизною не менше 20% (тобто довжиною не більше 5 км)
"Sky" — забіг горами зі значним набором висоти та складними ділянками; круті схили, розсипи каміння, скельні гребені (не вище 2 категорії складності). На деяких ділянках був дюльфер, та перила.